Pomoc ogłoszenia KrakowMiasto.pl

Wystawienie ogłoszenia nic nie kosztuje. Nie pobieramy prowizji i nie wymagamy innych opłat.

 1. Jak dodać nowe ogłoszenie?
 2. Jak dodać zdjęcia w moim ogłoszeniu?
 3. Jak dodać zdjęcia do już istniejącego ogłoszenia?
 4. Jak stworzyć atrakcyjne ogłoszenie?
 5. Jak długo będzie "wisiało" moje ogłoszenie?
 6. Czy moje ogłoszenie może zostać usunięte?
 7. Jak edytować swoje ogłoszenie?
 8. Czy mogę usunąć swoje ogłoszenie?
 9. Jak odświeżyć ogłoszenie?
 10. Na co pozwala mi zakładka "Moje ogłoszenia"?
 11. Co zyskasz dzięki dostępowi do statystyk?
 12. Jakie korzyści przyniesie Ci zakładka "Poczta"?
 13. Jak otrzymywać powiadomienia o najnowszych ogłoszeniach?

Jak dodać nowe ogłoszenie?

W prawym, górnym rogu na stronie KrakowMiasto.pl, klikając na przycisk "Dodaj ogłoszenie", przeniesiesz się na stronę formularza dodawania ogłoszenia.

Wypełnij kolejno pola:

Sprawdź sam! Dodawanie ogłoszeń na stronie KrakowMiasto.pl jest bardzo łatwe i trwa tylko chwilę.

Jak dodać zdjęcia w moim ogłoszeniu?

Dołącz zdjęcia do Twojego ogłoszenia i wzmocnij tym samym aż 5 razy prawdopodobieństwo zapoznanie się właśnie z Twoją ofertą. Do każdego z ogłoszeń możesz dodać nawet 8 zdjęć (w formacie jpg lub jpeg). Zdjęcia powinny być nie większe niż 5 MB i/lub 3000x3000 pikseli. Pierwsze z dołączanych przez Ciebie w formularzu zdjęć pojawi się po zapisaniu jako zdjęcie główne.

Jak dodać zdjęcia do już istniejącego ogłoszenia?

Jeśli posiadasz hasło, zaloguj się, wejdź w zakładkę "Moje ogłoszenia", wybierz ofertę, do której chcesz dodać zdjęcie i wybierz "Edytuj". Przewiń do rubryki "Zdjęcia"

Jak stworzyć atrakcyjne ogłoszenie?

Przypomnij sobie, ile razy spotkałeś ogłoszenie, w którym zabrakło Ci pewnych informacji i musiałeś pisać do wystawiającego ogłoszenie lub zrezygnowałeś z tej oferty. Staraj się więc zamieścić informacje takiej jakości i na tyle szczegółowe, żeby klienci mieli jak najmniej pytań. Spróbuj sobie wyobrazić, jakie argumenty mogą skłonić zainteresowanych do kontaktu. Bądź konkretny i rzeczowy. Unikaj treści emocjonalnych, nie używaj wulgaryzmów, sprawdź poprawność pisowni. Nie pisz z użyciem CAPS LOCK-a. Twoje ogłoszenie ma zachęcać do kontaktu i zakupu, nie odwrotnie.

Pamiętaj, że od treści ogłoszenia zależy, czy Twoja oferta przyciągnie klientów. Do ogłoszenia dodaj wyraźne, ogólne i szczegółowe zdjęcia.

Jak długo będzie "wisiało" moje ogłoszenie?

Ogłoszenie w KrakowMiasto.pl jest widoczne przez 60 dni.

Każde może być odświeżone. Jeśli będzie to w danym momencie możliwe, wyślemy do Ciebie powiadomienie, a po zalogowaniu do: "Moje ogłoszenia" będziesz widział przy odpowiednim ogłoszeniu link "Odśwież". Po odświeżeniu znajdzie się ono ponownie na samej górze listy kategorii.

Każde ogłoszenie możesz usunąć w dowolnym momencie.

Czy moje ogłoszenie może zostać usunięte?

Serwis KrakowMiasto.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia każdej oferty, która narusza Regulamin lub inne zasady przyjęte w naszym serwisie. Zanim więc dodasz swoje kolejne ogłoszenie, upewnij się, czy nie narusza ono zasad.

Jeśli zdarzy się, że czyjaś oferta zostaje usunięta, jej nadawca otrzymuje informację opisującą powód z uzasadnieniem przyczyny.

W przypadku niektórych naruszeń wysyłamy link do formularza dodawania ogłoszenia, który jest już w większości wypełniony treściami z usuniętego ogłoszenia - wystarczy poprawić nieprawidłowe parametry i dodać ofertę ponownie.

Jak edytować swoje ogłoszenie?

Swoje ogłoszenia możesz edytować w każdej chwili, wybierając jeden z trzech sposobów:

 1. Po zalogowaniu się na stronę KrakowMiasto.pl, wejdź na "Moje ogłoszenia" i kliknij w link "Edytuj". Pamiętaj: możesz edytować tylko ogłoszenia dodane przez Ciebie.
 2. Jeśli utworzyłeś hasło do swojego konta - po zalogowaniu do serwisu w zakładce "Ogłoszenia" zobaczysz listę swoich ogłoszeń. Możesz zmienić ich treść, używając opcji "Edytuj".
 3. Jeśli nie masz hasła - skorzystaj z linku "Edytuj ogłoszenie" w mailu "Zarządzaj ogłoszeniem: (tytuł)", który wysyłamy do Ciebie po dodaniu każdego ogłoszenia.

Czy mogę usunąć swoje ogłoszenie?

Możesz usunąć swoje ogłoszenie z serwisu KrakowMiasto.pl w każdej chwili.

Jak odświeżyć ogłoszenie?

Każde swoje ogłoszenie możesz odświeżyć, pod warunkiem, że w danym okresie opcja ta udostępniana jest przez serwis. Jeśli jest ona aktywna, możesz odświeżyć ogłoszenie na dwa sposoby:

 1. Zaloguj się do serwisu i wybierz "Odśwież" w zakładce "Ogłoszenia" lub kliknij link "Odśwież" widoczny przy tytule oferty, która może być odświeżona.
 2. Możesz też kliknąć w odpowiedni link w mailu od nas. (Wysyłamy go w okresach, kiedy odświeżanie w naszym serwisie jest aktywne).

Na co pozwala mi zakładka "Moje ogłoszenia"?

Zakładka "Moje ogłoszenia" umożliwia zarządzanie aktywnymi i nieaktywnymi ogłoszeniami.

Jak uzyskać dostęp do zakładki "Moje ogłoszenia"? Wystarczy, że zalogujesz się na stronie www.KrakowMiasto.pl/logowanie.htm

Po wejściu w tę zakładkę, możesz edytować czy usuwać swoje ogłoszenia oraz obserwować dotyczące ich statystyki. Zobaczysz liczbę odpowiedzi udzielonych przez zainteresowane osoby, liczbę wyświetleń oferty oraz liczbę wyświetleń podanych przez Ciebie udostępnianych danych kontaktowych - numeru telefonu, GG czy Skype (jeśli zostały podane przez Ciebie). Pamiętaj, że jest to liczba wyświetleń, która nie musi być jednakowa z liczbą wykonanych do Ciebie połączeń.

Co zyskasz dzięki dostępowi do statystyk?

Dzięki funkcji obserwowania ogłoszeń - dokładnym statystykom wejść na Twoje ogłoszenia na tablicy - dowiesz się, czy Twoja oferta i sposób jej przedstawienia jest interesujący dla klientów, czy lubią ją odwiedzać. Będziesz mógł ją odpowiednio modyfikować na podstawie zmiany liczby odsłon.

Jakie korzyści przyniesie Ci zakładka "Poczta"?

Zakładka "Poczta" zawiera całą Twoją korespondencję z innymi użytkownikami KrakowMiasto.pl. Aby obejrzeć daną wiadomość lub wątek, wystarczy kliknąć na tytuł. Po prawej stronie możesz wybrać z rozwijanego menu, które wątki chcesz obejrzeć - czy te dotyczące Twoich ogłoszeń czy te, które zawierają Twoje odpowiedzi na ogłoszenia innych.

Masz pytania ? napisz do nas

Polecane, ciekawe strony z Krakowa. Prowadzisz serwis o Krakowie lub zwiazany z Kraków - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kraków Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krakowa: Wieliczka ogłoszenia - Olkusz darmowe ogłoszenia - Bochnia ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kraków Miasto wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj