Praca w opiece na zastępstwo świąteczne + Premia

KONTAKT

Niepołomice - Dodane przez k.gnutek (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca w opiece na zastępstwo świąteczne + Premia

InterKadra Sp. z o.o. od 2006 roku jest renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy (Certyfikat MGiP nr 3372),obejmującą swoim działaniem rynek krajowy i zagraniczny. Świadczymy usługi z zakresu leasingu pracowniczego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.

Miejsce pracy:
Niemcy

Zadania : pielęgnacja, przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów, a także rozmowy oraz spacery z podopieczną, pilnowanie pór przyjmowania leków oraz wizyt lekarskich.

Oferujemy:
- Legalne i bezpieczne zatrudnienie
- Opłacone składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4tyś zł brutto!)
- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od znajomości j. niemieckiego od 4000 do 6000 zł.
- Zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie
- Organizujemy i opłacamy dojazd do i z Niemiec
- dodatkowe ubezpieczenie NW i OC
- 1 czytelna umowa
- bonus świąteczny

Wymagania:
- min. podstawowa znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:
- zadzwoń 12 290 44 21
- wyślij SMS o treści: OPIEKA na nr: 666 826 904 oddzwonimy
- odwiedź nas: Kraków, ul. Wodna 2b

Mapa NiepołomiceProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca w opiece na zastępstwo świąteczne + Premia

Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Gokarty Kraków !