connection to 176.31.116.56:9312 failed (errno=111, msg=Connection refused)connection to 176.31.116.56:9312 failed (errno=111, msg=Connection refused) Praca w opiece na zastępstwo świąteczne + Premia - ogłoszenia Opieka Niepołomice

Praca w opiece na zastępstwo świąteczne + Premia

KONTAKT

Niepołomice - Dodane przez k.gnutek (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca w opiece na zastępstwo świąteczne + Premia

InterKadra Sp. z o.o. od 2006 roku jest renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy (Certyfikat MGiP nr 3372),obejmującą swoim działaniem rynek krajowy i zagraniczny. Świadczymy usługi z zakresu leasingu pracowniczego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.

Miejsce pracy:
Niemcy

Zadania : pielęgnacja, przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów, a także rozmowy oraz spacery z podopieczną, pilnowanie pór przyjmowania leków oraz wizyt lekarskich.

Oferujemy:
- Legalne i bezpieczne zatrudnienie
- Opłacone składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4tyś zł brutto!)
- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od znajomości j. niemieckiego od 4000 do 6000 zł.
- Zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie
- Organizujemy i opłacamy dojazd do i z Niemiec
- dodatkowe ubezpieczenie NW i OC
- 1 czytelna umowa
- bonus świąteczny

Wymagania:
- min. podstawowa znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:
- zadzwoń 12 290 44 21
- wyślij SMS o treści: OPIEKA na nr: 666 826 904 oddzwonimy
- odwiedź nas: Kraków, ul. Wodna 2b

Mapa NiepołomiceProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca w opiece na zastępstwo świąteczne + Premia

Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !