(89173) Lonsee- praca dla opiekunki os. starszej / od zaraz na 2 mc

KONTAKT

Kraków - Dodane przez edyta.petryk (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia (89173) Lonsee- praca dla opiekunki os. starszej / od zaraz na 2 mc

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych w Niemczech. Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
W obecnej chwili poszukujemy opiekunki dla 88- letniej podopiecznej mieszkającej w Lonsee/ Niemcy.
STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:
Wiek: 88 lata , Waga: 55 kg, Wzrost: 160 cm
Podopieczna cierpi na nadciśnienie, demencję oraz pełną inkontynencję (nosi pampersy). Porusza się przy balkoniku lub przy wsparciu opiekunki. Do tej pory do seniorki przychodziła trzy razy dziennie tzw. opieka medyczna Pflegedienst podawała lekarstwa, mierzyła ciśnienie, wymieniała pampersy. Teraz te obowiązki przejmuje opiekunka.
OBOWIĄZKI:
Opiekunka pomaga podopiecznej w higienie osobistej oraz przy ubieraniu/rozbieraniu się, pomaga przy myciu włosów, jedzeniu, dotrzymuje podopiecznej towarzystwa itp. Codziennie rano należy mierzyć podopiecznej ciśnienie. Opiekunka zajmuje się domem, gotuje, sprząta, prasuje, pierze, robi zakupy itd.
DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczna mieszka sama w 4-pokojowym mieszkaniu o powierzchni ok. 90 m2, mieszkanie jest wyposażone w specjalistyczny sprzęt materac przeciwodleżynowy, specjalistyczne łóżko, balkonik oraz podnośnik, dla opiekunki jest oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem. W mieszkaniu jest internet. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną.
OFERUJEMY :
- legalne zatrudnienie
- opłacone składki i ubezpieczenia społeczne
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej
- zwrot kosztów podróży
- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe
Wymagania
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w opiece
- mile widziane referencje od rodziny byłego podopiecznego

Mapa KrakówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - (89173) Lonsee- praca dla opiekunki os. starszej / od zaraz na 2 mc

Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Gokarty Kraków !