CNC Tokarz - Fanuc, Sliding Heads/Fixed Heads, Devon

KONTAKT

Kraków - Dodane przez praca70 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia CNC Tokarz - Fanuc, Sliding Heads/Fixed Heads, Devon

Axamo to firma rekrutacyjna założona z myślą o budowaniu długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami poprzez ciągłe doskonalenie i rozbudowę posiadanych zasobów jak również rozwijanie i kształtowanie nowych relacji międzyludzkich. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych z obszaru Finanse i Bankowość, IT, Inżynieria i sektor Medyczny. Posiadamy biura w Polsce (Warszawa, Rzeszów) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn).

Dla naszego klienta w rejonie Devon poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko CNC tokarz.

Wymagania:

Doświadczenie w ustawianiu / operowaniu Tokarek CNC
Doświadczenie w pracy na tokarkach typu Sliding Heads (Citizen lub Miyano)
Znajomość oprogramowania Fanuc, Mitsubishi lub Sinumerik będzie atutem
Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
Doświadczenie w programowaniu będzie atutem
Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Zadania i obowiązki:

Samodzielne operowanie, ustawianie oraz programowanie Tokarek CNC
Dbanie o prawidłowość produkcji
Kontrole jakości komponentów przy użyciu narzędzi pomiarowych

Nasz klient oferuje:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę(nie jest to praca agencyjna)
Wynagrodzenie ok. 13/h (Ustawiacz) lub 15/h 18/h (Programista)
Możliwość rozwoju
Rozpoczęcie pracy od zaraz

Osoby spełniające powyższe kryteria, które są zainteresowanie aplikowaniem na ww. ofertę pracy proszone są o rejestrację na naszej stronie internetowej axamo.pl z dopiskiem TUR/DEV/2015 i/lub przesłaniem CV (w j. angielskim) na adres e-mail w tytule wpisując TUR/DEV/2015

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Mapa KrakówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - CNC Tokarz - Fanuc, Sliding Heads/Fixed Heads, Devon

Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !