CNC Tokarz- Fanuc

KONTAKT

Kraków - Dodane przez jobs6 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia CNC Tokarz- Fanuc

Axamo to firma rekrutacyjna założona z myślą o budowaniu długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami poprzez ciągłe doskonalenie i rozbudowę posiadanych zasobów jak również rozwijanie i kształtowanie nowych relacji międzyludzkich. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych z obszaru Finanse i Bankowość, IT, Inżynieria i sektor Medyczny. Posiadamy biura w Polsce (Warszawa, Rzeszów) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn).

Dla naszego klienta z Leicester (Wielka Brytania) poszukujemy doświadczonego CNC Tokarza:
Wymagania:
Wykształcenie średnie (preferowane wyższe techniczne)
Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku operator/ ustawiacz/ programista CNC Tokarek
Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
Znajomość sterowania Fanuc
Znajomość dodatkowego oprogramowania będzie atutem
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
Znajomość oprogramowania CAD/CAM będzie dużym atutem

Zadania i obowiązki:

Samodzielne programowanie z pulpitu maszyny, ustawianie i operowanie Tokarek CNC
Zapewnienie poprawności procesu technologicznego
Kontrola jakości komponentów przy użyciu narzędzi pomiarowych

Nasz klient oferuje:
Stabilne zatrudnienie
Stawkę w zależności od umiejętności/ doświadczenia (11 - 13)
Rozpoczęcia pracy od zaraz
Osoby spełniające powyższe kryteria, które są zainteresowane aplikowaniem na ww. ofertę pracy proszone są o rejestrację na naszej stronie internetowej z dopiskiem TUR/LEIC/2015 lub przesłaniem CV (w j. angielskim) na adres w tytule wpisując TUR/LEIC/2015
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Mapa KrakówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - CNC Tokarz- Fanuc

Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !