Drukarz - sitodruk

KONTAKT

Kraków - Dodane przez szkolenia11 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Drukarz - sitodruk

Agencja Pracy Tymczasowej Orbe Sp z o.o (nr cert. 10846) to prężnie działająca firma zarządzająca zasobami ludzkimi.

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
Druk na koszulkach / odzieży

Wymagamy:
- Dyspozycyjność
- Chęć do pracy
- Umiejętność pracy w zespole
- Punktualność oraz dokładność
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Obsługa komputera

Oferujemy:
-Możliwość dostosowania godzin/dni pracy
- Stałą stawkę godzinową
- Pracę w miłym zespole
- Stabilne zatrudnienie
- Terminowe wynagrodzenie

Jeśli spełniasz podane wyżej wymagania nie czekaj wyślij do nas swoje CV już teraz!
Gwarantujemy rozpatrzenie wszystkich zgłoszeń oraz pełne wsparcie ze strony naszej firmy.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Mapa KrakówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Drukarz - sitodruk

Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !