ELEKTROMONTER z doświadczeniem

KONTAKT

Kraków - Dodane przez dorota.monastyrska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia ELEKTROMONTER z doświadczeniem

Firma PB KADRY Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko: ELEKTROMONTER

PB KADRY to:

- 300 zadowolonych Klientów
- 30 tysięcy zatrudnionych Pracowników
- 9 lat doświadczenia
- 6 Oddziałów na terenie kraju

ELEKTROMONTER - Kraków
Numer ref. - 2014-07-09

Kraków

Wymagania:

- Uprawnienia SEP
- Doświadczenie jako samodzielny elektromonter
- Czytanie schematów
- Dyspozycyjność
- Punktualność
- Umiejętność obsługi elektronarzędzi

Oferujemy:

- Umowa zlecenie
- 15 zł netto za godzinę pracy
- Wypłaty realizowane raz w miesiącu
- Miejsce pracy: Kraków i okolice
- Godziny i dni pracy: 7:00-15:00 od pon.do pt

Zadania:

- Montaż instalacji elektrycznych
- Praca na rusztowaniach i podnośnikach
- Praca przy okablowywaniu
- Wykonywanie podłączeń

Mapa KrakówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - ELEKTROMONTER z doświadczeniem

Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !