ELEKTRONIK

KONTAKT

Kraków - Dodane przez mateusz.gaciarz (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia ELEKTRONIK

Horeca Personal Service Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji, outsourcingu pracowników oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia dla każdego sektora.
Rekrutujemy pracowników idealnie spełniających oczekiwania klienta niemieckiego w każdej branży. Współpracujemy z wieloma firmami niemieckimi, zapewniając pracownikom legalną pracę na terenie Niemiec.

Poszukujemy do pracy na terenie Niemiec na stanowisku :

ELEKTRONIK PRACA PRZY POJAZDACH SZYNOWYCH

Najważniejsze obowiązki:
- instalacja oraz montaż elementów pojazdów szynowych
- naprawa, serwis pojazdów
- przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów firmy

Wymagania:
- wykształcenie elektroniczne
- znajomość w obszarze elektryki, elektroniki, pneumatyki oraz hydrauliki pojazdów szynowych
- KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZ. NIEMIECKIEGO (gwarancja pracy)
- dokumenty potwierdzające doświadczenie oraz kwalifikacje
- samodzielność
- sumienność, odpowiedzialność
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- legalną pracę na terenie Niemiec
- umowę o pracę na czas nieokreślony w niemieckiej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- płatny urlop oraz dni świąteczne
- stałą opiekę polskiego konsultanta

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie życiorysu ze zdjęciem na adres mailowy lub kontakt telefoniczny : 696 852 120.
W temacie prosimy umieścić stanowisko np. :Elektronik, praca przy pojazdach szynowych Niemcy
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Mapa KrakówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - ELEKTRONIK

Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Studio Dono !