ENERGA Sailing w Krakowie - Program Edukacji Żeglarskiej

KONTAKT

Kraków - Dodane przez Klub Żeglarski Horn Kraków (firma) -

ENERGA Sailing w Krakowie - Program Edukacji Żeglarskiej

Pełna treść ogłoszenia ENERGA Sailing w Krakowie - Program Edukacji Żeglarskiej

Słyszeliście o programie edukacji żeglarskiej Energa Sailing?
W tym roku odbędzie się czwarta edycja programu. Cieszymy się mogąc poinformować, że Klub Żeglarski Horn Kraków zostało operatorem projektu w naszym regionie.
Rozpoczyna się nabór do IV edycji programu edukacji żeglarskiej Energa Sailing. W tym roku bezpłatne zajęcia odbędą się w Ośrodku Szkoleniowo-Żeglarskim HORN nad Bagrami
Jak zawiązać ósemkę, co to jest grot i czym różni się zwrot na wiatr od zwrotu z wiatrem? To wiedza, którą zdobywać będą uczestnicy kolejnej edycji projektu Energa Sailing Edukacja. Nabór do programu rozpoczął się w 20 stycznia i potrwa do 19 lutego.
IV edycja Energa Sailing
Program edukacji żeglarskiej Energa Sailingto kompleksowy projekt Polskiego ZwiązkuŻeglarskiego realizowany przy wsparciu Grupy ENERGA, którego pierwsza edycja rozpoczęła sięw 2013 roku. Jego celem jest promowanie żeglarstwa wśród dzieci i młodzieży jako doskonałej formy spędzania wolnego czasu. Partnerami drugiej edycji są Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist.
Program Energa Sailing łączy elementy edukacyjne i sportowe. Mamy nadzieję, że druga edycja pozwoli nam na kontynuację wyzwań, które postawiliśmy sobie na samym początku: ukazanie żeglarstwa jako szkoły życia, sportu kształtującego wzorce właściwych zachowań, uczącego samodyscypliny i czerpania radości z wysiłku. Poza tym to po prostu szansa na wspaniałą żeglarską przygodę .
Kto może wziąć udział??

Rekrutacja będzie prowadzona na dwa sposoby. Połowa uczestników zostanie wybrana spośród dzieci,- wszyscy chętni z roczników 2007-2009, którzy wcześniej nie żeglowali i zgłoszą się do lokalnego koordynatora. Po takim zgłoszeniu zostaną zarejestrowani na stronie internetowej
wu wu wu edu.energasailing.pl. Pozostali uczestnicy zostaną z rekrutowani przez nauczycieli ze szkół. Jak co roku w programie może wziąć udział małopolska szkoła podstawowa. Nauczyciele, którzy zaangażują się w projekt, będą mogli wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu instruktorów żeglarstwa.Tegoroczna edycja programu przewiduje uczestnictwo około 100 dzieci w każdym regionie.

Dlaczego warto ??
Celem zajęć jest zaszczepianie wśród dzieci pasji do żeglarstwa oraz kształtowanie pozytywnych postaw. Przede wszystkim czerpanie radości z aktywności sportowej i rozwoju osobistego dzieci, ale również:
bezpieczeństwo na wodzie,
dbanie o środowisko
odpowiedzialne przywództwo,
współdziałanie,
działania dla innych


Lekcje teoretyczne organizowane są w formie spotkań moderowanych, warsztatów i gier sprzyjających kształtowaniu pozytywnych postaw oraz nauczających podstaw żeglarstwa. Część praktyczna, która rozpocznie się w maju, odbywać się będzie na wodzie,a uczestnicy programu będą mieli okazję sprawdzić teorię w działaniu.
Początkujący żeglarze, którzy wykażą się największym zaangażowaniem i umiejętnościami, wezmą udział w 10-dniowej półkolonii żeglarskiej lub obozie.

Miejsce zajęć:

Ośrodek Szkoleniowo-Żeglarski Horn
ul. Kozia 22, Kraków 30-733

Organizator zapewnia jachty typu Optimist oraz kamizelki asekuracyjne.


Informacje szczegółowe na rejon Małopolski
Józefa Ogrodni

.facebook.com/groups/327069650731725/?fref=ts

Mapa KrakówProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - ENERGA Sailing w Krakowie - Program Edukacji Żeglarskiej


Polecane, ciekawe strony z Krakowa. Prowadzisz serwis o Krakowie lub zwiazany z Kraków - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kraków Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krakowa: Wieliczka ogłoszenia - Olkusz darmowe ogłoszenia - Bochnia ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kraków Miasto wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj