Energy Puma Band z Krystyną Prońko

KONTAKT

Kraków - Dodane przez Nowohuckie Centrum Kultury (firma) -

Energy Puma Band z Krystyną Prońko

Pełna treść ogłoszenia Energy Puma Band z Krystyną Prońko

22 marca 2015 (niedziela), godz. 19:00, sala teatralna

Przeboje świata Koncert Energy Puma Band z KRYSTYNĄ PROŃKO pod dyrekcją Katarzyny Pumy Piaseckiej
ENERGY PUMA BAND GROOVE, FEELING, GOOD MUSIC!
Jedyny taki zespół w Polsce!
Jedenastoosobowy zgrany band, złożony z wybitnych muzyków, absolwentów oraz wykładowców Akademii Muzycznej w Katowicach pod dyrekcją wszechstronnej artystki, Katarzyny Pumy Piaseckiej dyrygentki, kompozytorki, aranżerki, pianistki, autorki tekstów, producentki. To grupa dojrzałych osobowości artystycznych działająca od 2012 roku przy współpracy z Miejskim Klubem im. Jana Kiepury Energetycznym Centrum Kultury w Sosnowcu. Energy Band to skład nowoczesnego small bandu powiększanego do big bandu wykonującego standardy muzyki rozrywkowej, jak i utwory autorskie w nietuzinkowych, energetycznych aranżacjach. Każdy z członków zespołu ma na swoim koncie duże osiągnięcia artystyczne, co w połączeniu daje niezwykle silną, wyjątkową formację profesjonalistów. Ich pozytywna, dobra energia i feeling porywa serca publiczności zapisując się na długo w pamięci słuchaczy.

Katarzyna Puma Piasecka - wokalistka, pianistka, kompozytorka, aranzerka, dyrygentka, autorka tekstów, producentka, pedagog.
Opolanka z krwi i kosci, ukonczyła PSM I I II stopnia im. F. Chopina w Opolu w klasie fortepianu. Jest absolwentką Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie kompozycji i aranżacji prof. Andrzeja Zubka. W swoim dorobku artystycznym posiada nagrania radiowe, telewizyjne, płyty autorskie z własnymi kompozycjami, aranżacjami i tekstami. Od 2008 prowadzi działalność dydaktyczną w specjalności: wokalistyka, chóralistyka tym chór gospel, zespoły wokalno-instrumentalne i instrumentalne. Jest stypendystką Berklee College of Music w Bostonie w Stanach Zjednoczonych, gdzie współpracowała z amerykańskimi artystami wielkiego formatu i nawiązała kontakty artystyczne umożliwiające rozwój formacji, których obecnie jest leaderem. (chór gospel, big-band, Comba jazzowe i popowe). Jest laureatką wielu prestiżowych międzynarodowych festiwali w różnych kategoriach muzycznych m.in. pianistyki, kompozycji, aranżacji, wokalistyki, dyrygentury w Polsce i za granicą: KFPP w Opolu, Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej OFPA w Rybniku, Festiwal Big Bandów w Nowym Tomyślu, Ogólnopolski Konkurs Jazzowy Jazzga w Łodzi pod kierownictwem Jana Ptaszyna Wróblewskiego, Międzynarodowe Spotkania Muzyków Jazzowych w Rudnikach, Międzynarodowy Festiwal Jazzowy w Pradze, Międzynarodowy Festiwal Chórów i Orkiestr w Hiszpanii, Bułgarii.
Współpracuje z wybitnymi muzykami polskimi oraz zagranicznymi takimi jak: Chester Thompson, Bob Stoloff, Alan White, Natalia Kukulska, Grazyna Łobaszewska, Krystyna Prońko, Ewa Uryga, Mieczysław Szczesniak, Zbigniew Wodecki, Ryszard Rynkowski, Krzysztof Kiljanski, Stanisław Fiałkowski, Zygmunt Kukla i wielu innych.

Nowym energetycznym zespołem, który powstał w 2012 roku z inicjatywy kompozytorki jest small band o nazwie Energy Puma Band, w którym Puma jako dyrygent rządzi. Dotychczas Energy Band współpracował już m. in. z Alicją Majewską, Włodzimierzem Korczem, Zbigniewem Wodeckim, Krystyną Prońko, Krzysztofem Pumą Piaseckim, Robertem Janowskim, Pauliną Przybysz, Dawidem Podsiadło, Moniką Borzym.

Skład zespołu:
Kierownik Artystyczny/Dyrygent/Wokal/Konferansjer/Aranżacja Katarzyna Puma Piasecka
Trąbki Paweł Siembieda, Klaudiusz Kłosek
Puzony Konstanty Janiak. Bronisław Duży
Saksofony Dawid Główczewski, Leszek Nowotarski
Fortepian, instrumenty klawiszowe Piotr Matusik
Gitara Mariusz Orzełowski
Bas Dariusz Ziółek
Perkusja Adam Buczek

Bilety: 50 zł

Informacje i zamówienia:
Biuro Organizacji Widowni
tel. 12 644 02 66 wew. 55
kasa czynna od poniedziałku do soboty w godz. 8:30-20:00
oraz na godzinę przed spektaklem
tel. 12 644 02 66 wew. 56

Mapa KrakówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Energy Puma Band z Krystyną Prońko


Polecane, ciekawe strony z Krakowa. Prowadzisz serwis o Krakowie lub zwiazany z Kraków - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kraków Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krakowa: Wieliczka ogłoszenia - Olkusz darmowe ogłoszenia - Bochnia ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kraków Miasto wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj