Galeria zdrowia i Witalności - bioenergoterapia, Su-Dżok, Reiki, medycyna chińska - przy problemach z kręgosłupem i w wielu innych dolegliwościach.

KONTAKT

Kraków - Dodane przez Galeria Zdrowia i Witalności (firma) -

Galeria zdrowia i Witalności - bioenergoterapia, Su-Dżok, Reiki, medycyna chińska - przy problemach z kręgosłupem i w wielu innych dolegliwościach.

Pełna treść ogłoszenia Galeria zdrowia i Witalności - bioenergoterapia, Su-Dżok, Reiki, medycyna chińska - przy problemach z kręgosłupem i w wielu innych dolegliwościach.

Zapraszamy na terapię do znanej i cenionej bioterapeutki: GRAŻYNY SIARZEWSKIEJ
Dyplomowany Mistrz Bioenergoterapii, ma w swojej uzdrowicielskiej praktyce bardzo ciekawe przypadki uzdrowień.

Terapia Su-Dżok - to metoda uzdrawiania, wykorzystująca dłonie i stopy. Su oznacza dłoń, Dżok - stopę. W wyglądzie dłoni i stopy występuje zadziwiające podobieństwo do budowy ludzkiego ciała. Jeżeli wiemy jak zbudowany jest system współzależności, to prosta stymulacja precyzyjnie znalezionego punktu wystarczy, aby otrzymać zauważalny efekt terapeutyczny. Aby pomagać, należy znaleźć bolesne punkty odpowiadające danemu organowi a następnie je odpowiednio stymulować. Poprzez stymulację możemy znacząco poprawić stan naszego zdrowia i uniknąć wielu problemów. Su-Dżok jest skuteczny przy zaburzeniach krążenia, problemach z kręgosłupem, impotencją, bolesnym miesiączkowaniem, migrenach i wielu innych schorzeniach wzmacniając system energetyczny człowieka.

Reiki - to uzdrawiająca energia płynąca przez dłonie ludzi odpowiednio przygotowanych do jej przekazu. Jest to uzdrawiająca siła miłości, która jednoczy ciało, umysł i ducha. Reiki to droga ogólnego rozwoju duchowego, która pozwala zjednoczyć poziom fizyczny, psychiczny i duchowy. Jeśli zostanie zachwiana równowaga pomiędzy tymi poziomami doprowadzamy do zakłóceń w przepływie energii życiowej. Reiki to energia, która przenika wszystko, co istnieje, usuwa powstałe w organizmie blokady i harmonizuje przepływ energii. To pozytywna energia dająca ciału siłę do uaktywnienia i przyspieszenia procesów uzdrawiających.

Zapraszamy także do innych dyplomowanych terapeutów. polecamy terapie naturalne u JAROSŁAWA BAKALARZA - specjalisty medycyny naturalnej, który od ponad 20 lat praktykuje naturoterapię i zielarstwo. Diagnozuje z pulsu i wyglądu języka oraz przy pomocy irydologii. Dobiera dietę i zioła rodzime lub chińskie. Prowadzi hodowlę chińskich grzybów leczniczych.
Jarosław Bakalarz jest wiceprezesem zarządu Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Stosujemy indywidualne podejście do klienta. Zadzwoń i skorzystaj z bezpłatnej porady!
Znawczyni medycyny naturalnej Jola Bazanek - bazując na wieloletnim doświadczeniu - proponuje najbardziej optymalne metody pomocy i kieruje do właściwego specjalisty.

Galeria Zdrowia i Witalności
Godziny przyjęć:
Do uzgodnienia telefonicznie.
Dostosowujemy spotkania do możliwości klientów.
Zwykle mogą to być godziny od 10.00 do 20.00.
Adres:
ul. Kremerowska 9
31-130 Kraków

Mapa KrakówProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Galeria zdrowia i Witalności - bioenergoterapia, Su-Dżok, Reiki, medycyna chińska - przy problemach z kręgosłupem i w wielu innych dolegliwościach.


Polecane, ciekawe strony z Krakowa. Prowadzisz serwis o Krakowie lub zwiazany z Kraków - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Studio Dono !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kraków Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krakowa: Wieliczka ogłoszenia - Olkusz darmowe ogłoszenia - Bochnia ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kraków Miasto wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj