INDYWIDUALNE KURSY KOMPUTEROWE Kraków

KONTAKT

Kraków - Dodane przez kursy (osoba prywatna) -

INDYWIDUALNE KURSY KOMPUTEROWE Kraków

Pełna treść ogłoszenia INDYWIDUALNE KURSY KOMPUTEROWE Kraków

INDYWIDUALNE KURSY KOMPUTEROWE DLA SENIORÓW I NIE TYLKO
Mamy doświadczenie od 1999 roku !

Prowadzone przeze nas kursy komputerowe skierowane są do zarówno do seniorów, jak i osób, które dotychczas nie miały możliwości nauczyć się obsługi komputera. W prosty i przystępny sposób wykładamy wiedzę z zakresu systemu operacyjnego Windows. Nasi kursanci od praktycznej strony poznają tajniki działania edytora tekstu Word, środowiska internetowego, mają możliwość założyć swoją pierwszą skrzynkę e-mailową i uczą się jej obsługi. W każdym przypadku kładziemy nacisk na poznanie i utrwalenie praktycznych umiejętności. W zależności od zaawansowania i indywidualnych potrzeb osoby pobierającej lekcje komputerowe, omawiane są różne programy do obsługi poczty elektronicznej (m. in. Outlook Express), kursant poznaje tajniki rozmów głosowych za pomocą Skype'a. Kładziemy również nacisk na przydatne w codziennym życiu umiejętności związane z obsługą konta bankowego, składaniem rezerwacji online czy robieniem zakupów przez internet (np. Allegro). Osoby uczestniczące w kursach komputerowych nabędą także podstawową wiedzę z zakresu skanowania i drukowania dokumentów, posługiwania się pendrivem, kopiowania plików z komputera na płyty CD i DVD, odtwarzania danych z płyt CV i DVD czy ściągania plików z internetu (filmów, muzyki).
Kursy komputerowe prowadzone są przez mgr pedagogiki i jednocześnie absolwenta studiów podyplomowych na kierunku Informatyka na Akademii Górniczo-Hutniczej. Takie, merytoryczne przygotowanie pozwala mi nie tylko na skonstruowanie lekcji zgodnie z indywidualnymi preferencjami kursanta, ale również wyłożenie wiedzy w przystępny sposób. Zainteresowane osoby zapraszam na BEZPŁATNĄ lekcję pokazową lub taka lekcja obywa się w domu ucznia lub w jego firmie.


LEKCJE KOMPUTEROWE ORGANIZOWANE SĄ W SIEDZIBIE FIRMY (Kraków ścisłe centrum, Tarnów - okolice stadionu Unii Tarnów lub Katowice okolice Spodka) LUB W DOMU KURSANTA.

Zajęcia odbywają się w przyjaznej nauce atmosferze. Doskonale wiemy, że cierpliwość to klucz do sukcesu! Za przeprowadzone lekcje wystawiamy rachunki. Zajęcia prowadzimy przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 6 do 23. Pracujemy również w wakacje, ferie i podczas długich weekendów. Jeżeli ukończysz kurs komputerowy, otrzymasz także certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności. Dojeżdżamy do uczniów na terenie CAŁEJ Małopolski i Śląska, w szczególności do uczniów którzy mieszkają na terenie miast: Kraków, Katowice, Tarnów, Bochnia, Brzesko, Bytom, Chorzów, Gliwice, Zabrze, Wieliczka, Skawina, Niepołomice, Mogilany, Świątniki Górne, Krzeszowice, Skała, Słomniki, Modlniczka, Kłaj, Morawica, Michałowice, Zielonki, Alwernia, Zabierzów, Trzebinia, Dębica, Chrzanów, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec, Mysłowice, Będzin, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Świętochłowice, Rybnik, Olkusz, Pobiednik, Igołomia-Wawrzeńczyce.

Jeżeli mają Państwo problem ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem czy wirusami to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty INFORMATYK-24.COM. Informatyk świadczący te usługi pracuje w branży komputerowej 17 lat.

Przejście na emeryturę nie zawsze musi oznaczać końca wszelkiej aktywności. Seniorzy, którzy mają dużo wolnego czasu, mogą wykorzystać go choćby do zdobycia wiedzy w zakresie obsługi środowiska komputerowego i internetowego. Nowoczesne technologie to wyzwanie dla wielu osób, zwłaszcza zaś starszych. Warto jednak pamiętać, że aktualnie osoby starsze skorzystać mogą z różnorakich kursów. Lekcje komputerowe dla seniorów to nie nowość, ale konieczność wynikająca z zapotrzebowania rynkowego. Coraz więcej osób czas emerytury chce spędzić jak za młodu zawierając nowe znajomości, dbając o swój wygląd i przede wszystkim rozwój intelektualny. Proponowane kursy komputerowe to kolejny krok do tego, aby senior mógł spędzać czas w sposób aktywny. Dla samych zainteresowanych możliwość uczestniczenia w kursach obsługi komputera to kolejne wyzwanie.

Mapa KrakówProfil założony około 7 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - INDYWIDUALNE KURSY KOMPUTEROWE Kraków ,Kontakt


Polecane, ciekawe strony z Krakowa. Prowadzisz serwis o Krakowie lub zwiazany z Kraków - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kraków Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krakowa: Wieliczka ogłoszenia - Olkusz darmowe ogłoszenia - Bochnia ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kraków Miasto wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj