Inżynier procesu/Process Engineer

KONTAKT

Kraków - Dodane przez praca70 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Inżynier procesu/Process Engineer

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa (Woj. Podkarpackie)

Zakres obowiązków:
- Nadzór merytoryczny nad procesami głębokiego tłoczenia (blachy stalowe)
- Nadzór nad narzędziami do głębokiego tłoczenia
- Projektowanie narzędzi do pras hydraulicznych
- Opracowywanie technologii tłoczenia i kart pracy standaryzowanej dla operatorów
- Programowanie pras CNC
- Opracowywanie programu TPM dla Obszaru Pras
- Nadzór nad przestrzeganiem technologii tłoczenia
- Nadzór nad przestrzeganiem zasad użytkowania, regeneracji i napraw narzędzi

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunkowe (metalurgia)
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie w pracy związanej z plastyczną obróbką metali

Mile widziane:
- Wiedza i doświadczenie z zakresu Lean Manufacturing

Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy proszone są o rejestrację na naszej stronie internetowej lub o przesłanie CV (w j. polskim i/lub angielskim) w tytule wpisując PEGT/PRZ/2015

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

Mapa KrakówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Inżynier procesu/Process Engineer

Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !