JĘZYK ARABSKI HEBRAJSKI i POLSKI kursy w semestrze WIOSNA 2015

KONTAKT

Kraków - Dodane przez centrum.bajkal1 (osoba prywatna) -

JĘZYK ARABSKI HEBRAJSKI i POLSKI kursy w semestrze WIOSNA 2015

Pełna treść ogłoszenia JĘZYK ARABSKI HEBRAJSKI i POLSKI kursy w semestrze WIOSNA 2015

W ramach programu Znajdźmy wspólny język! Szkoła Języków Obcych BAJKAŁ w Krakowie zaprasza na kursy języka arabskiego, hebrajskiego i polskiego dla obcokrajowców w semestrze WIOSNA 2014 (od lutego)!

Rozpoczęcie kursu: marzec 2015
Długość semestru: 4 miesiące
Spotkania: 2x90 min. w tygodniu
Ilość osób w grupie: maks. 6
Koszt semestru: 750 zł tylko 12,5 zł za godzinę akademicką
Opłata miesięczna: +/- 200 zł
Program semestru: 60 godzin akademickich

Najlepsza cena w Krakowie biorąc pod uwagę ilość godzin w semestrze!
Zapisy trwają do uzyskania kompletu (6 osób) w każdej z grup!

Nasze kursy są zestandaryzowane z poziomami biegłości językowej CEF (Rady Europy). Od poziomu B1 wzwyż prowadzone są przez native-speakerów.

Od najniższych poziomów kładziemy nacisk na KOMUNIKACJĘ, a kursy prowadzone są metodą ASYMILACJI! Kurs ma za zadanie doprowadzić do konfrontacji z żywą, współczesną mową, a zajęcia prowadzone są w środowisku sprzyjającym przyswajaniu jej. Nie brakuje języka ulicy, którym posługują się młodzi ludzie, a czego nie ma w słownikach i brakuje na kursach językowych.
Przyjemna atmosfera to czynnik wyjściowy na naszych zajęciach, który umożliwia swobodne wyrażanie myśli i efektywną naukę. W przyswajaniu obcej mowy stosujemy metody aktywizujące: różnorodne pomoce naukowe, zabawę w śmieszne słowa, gry oparte na fiszkach, idiomy, słowa - fałszywi przyjaciele.


Umożliwiamy podejście do egzaminu w Krakowie.

Nasze kursy to:
- tylko 12,5 zł za godzinę lekcyjną
- grupy do 6 osób
- materiały do nauki wliczone w cenę
- zajęcia kombinowane: z polskimi wykładowcami i nativami
- wykwalifikowani i dynamiczni lektorzy
- nowoczesne i skuteczne metody nauczania
- miła i motywująca atmosfera
- kurs rosyjskiego i ukraińskiego w Kijowie na Ukrainie


Liczne i różnorodne materiały szkoleniowe oferujemy w cenie kursu (w tym udostępniamy nowoczesne podręczniki). Na zajęciach wykorzystujemy projektor, programy komputerowe, filmy i nagrania mp3 dzięki czemu kurs ma charakter interaktywny. Wizualizacje wycieczek po krajach arabskich, Izraelu i Polsce, quizy i prezentacje multimedialne są nieodłączną częścią kursu. Aspekt kulturowy na zajęciach oraz zasady savoir-vivre w kontaktach towarzyskich i biznesowych to nauka przez asymilację, która składa się na najskuteczniejszą komunikatywną metodykę nauczania języka.

RABATY:
- 25% - przyprowadź na kurs (na dowolnym poziomie) jedną nową osobę
- 50% - przyprowadź na kurs (na dowolnym poziomie) dwie nowe osoby
Posługiwanie się językiem egzotycznym to umiejętność unikalna i wyróżniająca nas na rynku pracy. W życiu zawodowym będzie od nas wymagana biegła znajomość co najmniej jednego języka obcego, której nie zdołamy wynieść jedynie z lekcji szkolnych. Potrzebna jest dodatkowa konwersacja, lepsze poznanie specyfiki i wymowy danego języka, poszerzone słownictwo, nierzadko biznesowe, a nawet znajomość mentalności, kultury i tradycji danych narodów. Na wielu stanowiskach znajomość drugiego języka obcego jest dzisiaj wymogiem, a tego mniej popularnego ogromnym atutem.

Prowadzimy również kursy arabskiego, hebrajskiego, rosyjskiego, ukraińskiego, węgierskiego, czeskiego, słowackiego, chorwackiego oraz polskiego dla obcokrajowców.

KONTAKT
Tel. 504 105 360
ul. Kawiory 24/2
(przy miasteczku studenckim AGH)
30-055 Kraków
Godziny otwarcia sekretariatu:
pn-pt g. 13:00-18:00

Mapa KrakówProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - JĘZYK ARABSKI HEBRAJSKI i POLSKI kursy w semestrze WIOSNA 2015 ,750 zł


Polecane, ciekawe strony z Krakowa. Prowadzisz serwis o Krakowie lub zwiazany z Kraków - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Gokarty Kraków !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kraków Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krakowa: Wieliczka ogłoszenia - Olkusz darmowe ogłoszenia - Bochnia ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kraków Miasto wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj