JĘZYK ROSYJSKI CZESKI i CHORWACKI kursy w semestrze WIOSNA 2014

KONTAKT

Kraków - Dodane przez centrum.bajkal1 (osoba prywatna) -

JĘZYK ROSYJSKI CZESKI i CHORWACKI kursy w semestrze WIOSNA 2014

Pełna treść ogłoszenia JĘZYK ROSYJSKI CZESKI i CHORWACKI kursy w semestrze WIOSNA 2014

W ramach programu Znajdźmy wspólny język! Szkoła Języków Obcych BAJKAŁ w Krakowie zaprasza na kursy języka rosyjskiego, czeskiego i chorwackiego w semestrze WIOSNA 2014 (od lutego)!

Rozpoczęcie kursu: 19-20 luty 2014 r.
Długość semestru: 4 miesiące
Spotkania: 2x90 min. w tygodniu
Ilość osób w grupie: maks. 6
Koszt semestru: 650 zł tylko 10 zł za godzinę akademicką
(Koszt kursu chorwackiego jest o 100 zł wyższy)
Opłata miesięczna: +/- 176 zł
Program semestru: 64 godziny akademickie


Najlepsza cena w Krakowie biorąc pod uwagę ilość godzin w semestrze!
Zapisy trwają do uzyskania kompletu (6 osób) w każdej z grup!

Nasze kursy są zestandaryzowane z poziomami biegłości językowej CEF (Rady Europy). Od poziomu B1 wzwyż prowadzone są przez native-speakerów.

Od najniższych poziomów kładziemy nacisk na KOMUNIKACJĘ, a kursy prowadzone są metodą ASYMILACJI! Kurs ma za zadanie doprowadzić do konfrontacji z żywą, współczesną mową, a zajęcia prowadzone są w środowisku sprzyjającym przyswajaniu jej. Nie brakuje języka ulicy, którym posługują się młodzi ludzie, a czego nie ma w słownikach i brakuje na kursach językowych.
Przyjemna atmosfera to czynnik wyjściowy na naszych zajęciach, który umożliwia swobodne wyrażanie myśli i efektywną naukę. W przyswajaniu obcej mowy stosujemy metody aktywizujące: różnorodne pomoce naukowe, zabawę w śmieszne słowa, gry oparte na fiszkach, idiomy, słowa - fałszywi przyjaciele.


Umożliwiamy podejście do egzaminu w Krakowie.

Nasze kursy to:
- tylko 10 zł za godzinę lekcyjną
- grupy do 6 osób
- materiały do nauki wliczone w cenę
- zajęcia kombinowane: z polskimi wykładowcami i nativami
- wykwalifikowani i dynamiczni lektorzy
- nowoczesne i skuteczne metody nauczania
- miła i motywująca atmosfera
- kurs rosyjskiego i ukraińskiego w Kijowie na Ukrainie


Liczne i różnorodne materiały szkoleniowe oferujemy w cenie kursu (w tym udostępniamy nowoczesne podręczniki). Na zajęciach wykorzystujemy projektor, programy komputerowe, filmy i nagrania mp3 dzięki czemu kurs ma charakter interaktywny. Wizualizacje wycieczek po Rosji, Czechach i Chorwacji, quizy i prezentacje multimedialne są nieodłączną częścią kursu. Aspekt kulturowy na zajęciach oraz rosyjski savoir-vivre w kontaktach towarzyskich i biznesowych to nauka przez asymilację, która składa się na najskuteczniejszą komunikatywną metodykę nauczania języka.

RABATY:
- 25% - przyprowadź na kurs (na dowolnym poziomie) jedną nową osobę
- 50% - przyprowadź na kurs (na dowolnym poziomie) dwie nowe osoby
Posługiwanie się językiem egzotycznym to umiejętność unikalna i wyróżniająca nas na rynku pracy. W życiu zawodowym będzie od nas wymagana biegła znajomość co najmniej jednego języka obcego, której nie zdołamy wynieść jedynie z lekcji szkolnych. Potrzebna jest dodatkowa konwersacja, lepsze poznanie specyfiki i wymowy danego języka, poszerzone słownictwo, nierzadko biznesowe, a nawet znajomość mentalności, kultury i tradycji danych narodów. Na wielu stanowiskach znajomość drugiego języka obcego jest dzisiaj wymogiem, a tego mniej popularnego ogromnym atutem.

Prowadzimy również kursy: chińskiego, hindi, hebrajskiego, japońskiego i arabskiego.

KONTAKT
Tel. 504 105 360
ul. Kawiory 24/2
(przy miasteczku studenckim AGH)
30-055 Kraków
Godziny otwarcia sekretariatu:
pn-pt g. 13:00-18:00

Mapa KrakówProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - JĘZYK ROSYJSKI CZESKI i CHORWACKI kursy w semestrze WIOSNA 2014 ,650 zł


Polecane, ciekawe strony z Krakowa. Prowadzisz serwis o Krakowie lub zwiazany z Kraków - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kraków Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krakowa: Wieliczka ogłoszenia - Olkusz darmowe ogłoszenia - Bochnia ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kraków Miasto wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj