Kancelaria Effect - Monitoring Płatności

KONTAKT

Kraków - Dodane przez Kancelaria Effect S.C. - Windykacja, Odszkodowania (firma) -

Kancelaria Effect - Monitoring Płatności

Pełna treść ogłoszenia Kancelaria Effect - Monitoring Płatności

Świadczona przez Kancelarię Effect usługa monitoringu płatności, skierowana jest do przedsiębiorstw, mających problemy z nieterminowym regulowaniem należności przez swoich kontrahentów. Prawidłowo wykonywany monitoring płatności zapobiega powstawaniu zatorów płatniczych. Jego istotą jest rozpoczęcie działań prewencyjnych już od momentu wystawienia faktury.

Kancelaria Effect w ramach monitoringu płatności stosuje następujące narzędzia:
pieczęć informująca kontrahenta o objęciu płatności naszym monitoringiem;
kontakty telefoniczne;
krótkie wiadomości tekstowe;
wiadomości e-mail;
wezwania do zapłaty.

Sposób działania oraz dobór metod ustalany jest indywidualnie z Klientem i dostosowany do jego potrzeb, okoliczności, a także do specyfiki branży.

Główne korzyści płynące z usługi monitoringu płatności, to:
zwiększenie płynności finansowej przedsiębiorstwa;
zwiększenie dyscypliny płatniczej kontrahentów;
niedopuszczanie do powstawania nieściągalnych długów;
weryfikacja poprawności wystawionych faktur;
odciążenie działu księgowości i działu handlowego Klienta;
obniżenie kosztów windykacji należności.

Istnieje również możliwość, aby należności, które nie zostały spłacone w ustalonym z Klientem terminie, automatycznie przechodziły do kolejnego etapu czyli bez-zaliczkowej windykacji należności prowadzonej przez Kancelarię Effect.


Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo bardziej szczegółowe informacje o każdej ze świadczonych przez nas usług, a także dane teleadresowe naszej firmy.

Zachęcamy także do śledzenia aktualności w naszym serwisie, a także naszych oficjalnych profili na facebooku, twitterze oraz google+. Można tam znaleźć najświeższe informacje nowościach w ofercie Kancelarii Effect oraz wiele ciekawostek związanych z branżą odszkodowawczą oraz windykacyjno prawną.


Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Effect S.C.
Windykacja - Kraków

Mapa KrakówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kancelaria Effect - Monitoring Płatności


Polecane, ciekawe strony z Krakowa. Prowadzisz serwis o Krakowie lub zwiazany z Kraków - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kraków Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krakowa: Wieliczka ogłoszenia - Olkusz darmowe ogłoszenia - Bochnia ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kraków Miasto wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj