Kancelaria Effect - Monitoring Płatności

KONTAKT

Kraków - Dodane przez Kancelaria Effect S.C. - Windykacja, Odszkodowania (firma) -

Kancelaria Effect - Monitoring Płatności

Pełna treść ogłoszenia Kancelaria Effect - Monitoring Płatności

Świadczona przez Kancelarię Effect usługa monitoringu płatności, skierowana jest do przedsiębiorstw, mających problemy z nieterminowym regulowaniem należności przez swoich kontrahentów. Prawidłowo wykonywany monitoring płatności zapobiega powstawaniu zatorów płatniczych. Jego istotą jest rozpoczęcie działań prewencyjnych już od momentu wystawienia faktury.

Kancelaria Effect w ramach monitoringu płatności stosuje następujące narzędzia:
pieczęć informująca kontrahenta o objęciu płatności naszym monitoringiem;
kontakty telefoniczne;
krótkie wiadomości tekstowe;
wiadomości e-mail;
wezwania do zapłaty.

Sposób działania oraz dobór metod ustalany jest indywidualnie z Klientem i dostosowany do jego potrzeb, okoliczności, a także do specyfiki branży.

Główne korzyści płynące z usługi monitoringu płatności, to:
zwiększenie płynności finansowej przedsiębiorstwa;
zwiększenie dyscypliny płatniczej kontrahentów;
niedopuszczanie do powstawania nieściągalnych długów;
weryfikacja poprawności wystawionych faktur;
odciążenie działu księgowości i działu handlowego Klienta;
obniżenie kosztów windykacji należności.

Istnieje również możliwość, aby należności, które nie zostały spłacone w ustalonym z Klientem terminie, automatycznie przechodziły do kolejnego etapu czyli bez-zaliczkowej windykacji należności prowadzonej przez Kancelarię Effect.


Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo bardziej szczegółowe informacje o każdej ze świadczonych przez nas usług, a także dane teleadresowe naszej firmy.

Zachęcamy także do śledzenia aktualności w naszym serwisie, a także naszych oficjalnych profili na facebooku, twitterze oraz google+. Można tam znaleźć najświeższe informacje nowościach w ofercie Kancelarii Effect oraz wiele ciekawostek związanych z branżą odszkodowawczą oraz windykacyjno prawną.


Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Effect S.C.
Windykacja - Kraków

Mapa KrakówProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kancelaria Effect - Monitoring Płatności


Polecane, ciekawe strony z Krakowa. Prowadzisz serwis o Krakowie lub zwiazany z Kraków - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kraków Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krakowa: Wieliczka ogłoszenia - Olkusz darmowe ogłoszenia - Bochnia ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kraków Miasto wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj