Kelner/Kelnerka

KONTAKT

Kraków - Dodane przez rekrutacja77 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kelner/Kelnerka

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji, outsourcingu pracowników oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia dla sektora HoReCa (gastronomia)

Rekrutujemy pracowników idealnie spełniających oczekiwania branży gastronomicznej. Współpracujemy z hotelami, restauracjiami oraz barami.

Najważniejsze obowiązki:

Obsługa gości zgodnie ze standardami restauracji

Zapewnienie wysokiego stopnia zadowolenia gości restauracji w oparciu o przyjęte procedury

Szybkie reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w sposób gwarantujący pełną satysfakcję gości

Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz obsługa rezerwacji przychodzących drogą elektroniczną

Znajomość menu, cen serwowanych potraw, drinków itp.

Utrzymanie czystości stanowiska pracy i dbałość o ogólny porządek

Punktualność, obowiązkowość i sumienność

Wymagania:

Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Wysoka kultura osobista oraz dobra prezencja

Umiejętność stosowania zasad profesjonalnej obsługi klienta oraz pracy według określonych standardów i procedur

Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu

Sumienność, odpowiedzialność, punktualność

Opanowanie i determinacja w dążeniu do celu

Dobra znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole

Stały kontakt z ludźmi i różnorodność codziennych zajęć

Możliwość rozwoju zawodowego

Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia oraz elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie życiorysu ze zdjęciem.
W temacie prosimy umieścić stanowisko: Kelner / ka Kraków
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Mapa KrakówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kelner/Kelnerka

Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !