księgowy/a- osoby niepełnosprawne

KONTAKT

Kraków - Dodane przez a.klos1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia księgowy/a- osoby niepełnosprawne

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży Horeca poszukujemy osoby na stanowisko:

Samodzielna Księgowa(z orzeczeniem o niepełnosprawności)
Nr ref. SK/KRAK/12
Miejsce Pracy: Kraków

Opis stanowiska:
- Prowadzenie ewidencji zdarzeń na podstawie dowodów księgowych, prowadzenie ksiąg rachunkowych
- Ewidencjonowanie oraz kontrolę dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
- Księgowanie kosztów
- Współpraca z innymi działami oraz instytucjami zewnętrznymi (banki, GUS, US)
- Uzgadnianie sald rozrachunków z kontrahentami, kont bilansowych oraz wynikowych,
- Sporządzanie deklaracji VAT-7 , CIT,
- Sporządzanie zestawień do bilansu oraz rachunku zysków i strat ,
- Przygotowanie danych do raportów finansowych oraz sporządzanie sprawozdań statystycznych.
- Bieżące raportowanie do Dyrektora Finansowego
Wymagania:
Posiadanie aktualnego orzeczenie o niepełnosprawności(I, II gr)
- Wykształcenie minimum średnie ekonomiczne,
- 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku(warunek konieczny)
- Praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych ( VAT i CIT),
- Znajomość programów finansowo-księgowych (mile widziana znajomość Comarch FPP KLASYKA ),
- Dobra znajomość MS Office ( w szczególności Excel),
- Dostępność dla nowego pracodawcy w krótkim okresie czasu

Oferujemy:
- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
- zatrudnienie umowa o pracę
- praca w Krakowie
- pakiet świadczeń dodatkowych

Mapa KrakówProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - księgowy/a- osoby niepełnosprawne

Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !