księgowy/a- osoby niepełnosprawne

KONTAKT

Kraków - Dodane przez a.klos1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia księgowy/a- osoby niepełnosprawne

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży Horeca poszukujemy osoby na stanowisko:

Samodzielna Księgowa(z orzeczeniem o niepełnosprawności)
Nr ref. SK/KRAK/12
Miejsce Pracy: Kraków

Opis stanowiska:
- Prowadzenie ewidencji zdarzeń na podstawie dowodów księgowych, prowadzenie ksiąg rachunkowych
- Ewidencjonowanie oraz kontrolę dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
- Księgowanie kosztów
- Współpraca z innymi działami oraz instytucjami zewnętrznymi (banki, GUS, US)
- Uzgadnianie sald rozrachunków z kontrahentami, kont bilansowych oraz wynikowych,
- Sporządzanie deklaracji VAT-7 , CIT,
- Sporządzanie zestawień do bilansu oraz rachunku zysków i strat ,
- Przygotowanie danych do raportów finansowych oraz sporządzanie sprawozdań statystycznych.
- Bieżące raportowanie do Dyrektora Finansowego
Wymagania:
Posiadanie aktualnego orzeczenie o niepełnosprawności(I, II gr)
- Wykształcenie minimum średnie ekonomiczne,
- 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku(warunek konieczny)
- Praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych ( VAT i CIT),
- Znajomość programów finansowo-księgowych (mile widziana znajomość Comarch FPP KLASYKA ),
- Dobra znajomość MS Office ( w szczególności Excel),
- Dostępność dla nowego pracodawcy w krótkim okresie czasu

Oferujemy:
- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
- zatrudnienie umowa o pracę
- praca w Krakowie
- pakiet świadczeń dodatkowych

Mapa KrakówProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - księgowy/a- osoby niepełnosprawne

Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !