KURS NA LICENCJE TAXI

KONTAKT

Kraków - Dodane przez reflex (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia KURS NA LICENCJE TAXI

Warunkiem uzyskania licencji na prowadzenie taksówki osobowej jest posiadanie prawa jazdy kat:B, ukończony 18-ty rok życia, ukończenie kursu przygotowawczego do egzaminu na licencję TAXI, oraz zdanie egzaminu państwowego w Urzędzie Miasta.
Każda osoba, którą przygotowuję do egzaminu jest prowadzona i przygotowywana indywidualnie.
Dostosowuję się do czasu jakim dysponuje mój klient - czyli spotkania mogą odbywac się w uzgodnionych dniach i godzinach.
Każdy uczestnik kursu otrzymuje przy zapisie dokładne materiały, na bazie których musi trochę przygotować się do spotkań, na których odpowiada na testy pisemnie.
Po sprawdzeniu testów oraz po wytłumaczeniu ewentualnie dokonanych błędów otrzymuje je do domu celem dalszego powtarzania i przyswojenia. Całkowity koszt kursu = 420 PLN - bez względu na czas przepracowany razem.Cena kursu ustalona przez Urząd Miasta Krakowa.
Ustawowy czas kursu to 20 godzin lekcyjnych (szkolnych)
Wychodzę z założenia, iż dana osoba ma być przygotowana do zdania egzaminu, a nie tylko otrzymać zaświadczenie o odbytym kursie.Nadmienię tylko, iż zdawalność z mojego ośrodka wynosi 90% za pierwszym podejściem do egzaminu.
Więcej informacji na ten temat, zapraszam do ośrodka,
który mieści się w Krakowie ul. Ujastek 7 pokój 225 II piętro ( w budynku BUDIMEX).
Ośrodek czynny od godz. 7.00 do godz. 18.00
Tel : 509 205 390.
Bogdan Jankowski
"REFLEX"

Mapa KrakówProfil założony około 7 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - KURS NA LICENCJE TAXI ,420 zł


Polecane, ciekawe strony z Krakowa. Prowadzisz serwis o Krakowie lub zwiazany z Kraków - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kraków Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krakowa: Wieliczka ogłoszenia - Olkusz darmowe ogłoszenia - Bochnia ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kraków Miasto wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj