Kurs Rysunku Kraków - przygotowanie na architekturę

KONTAKT

Kraków - Dodane przez Kurs Rysunku Kraków - Elipsa - Kursy na Architekturę (firma) -

Kurs Rysunku Kraków - przygotowanie na architekturę

Pełna treść ogłoszenia Kurs Rysunku Kraków - przygotowanie na architekturę

Kurs Rysunku Kraków - Elipsa, przyjmuje osoby zainteresowane zdawaniem egzaminu i przygotowaniem się na studia Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Sztuka Ogrodowa, Projektowanie Wnętrz. Terminy do wyboru - od wtorku do piątku w godzinach od 15.30 do 19.30 i w soboty od 9.30 do 13.30. Pracownia rysunku jest zlokalizowana w ścisłym centrum Krakowa na ul. Krowoderskiej 6/14.
Proponujemy kurs intensywny 2x w tygodniu i podstawowy 1x w tygodniu, a także wakacyjny kurs rysunku w Krakowie na przełomie czerwca i lipca po zakończeniu roku szkolnego dla osób początkujących.
Z każdym kursantem rozpoczynamy pracę od podstaw. Nie trzeba mieć wcześniejszego przygotowania plastycznego. Przyjmujemy osoby początkujące, a także osoby zaawansowane, które miały kontakt z rysunkiem architektonicznym na innych kursach. Zajęcia z rysunku odręcznego prowadzone są w małych grupach. Tematyka nie jest powtarzalna, program utworzony jest od form podstawowych, aż po zagadnienia zaawansowane. Osoby uczące się 2-3 lata na naszym kursie, otrzymują odmienne zadania niż w pierwszym roku nauki. Tematy oparte są przedewszystkim o tematykę egzaminów wstępnych na uczelniach wyższych. Każdy uczeń przerabiając 90% prac rysunkowych na kursie rysunku nie powinien być zaskoczony tematami na egzaminach wstępnych. Pracownię rysunku Elipsa cechuje akademickie podejście do sposobu przekazywania wiedzy.
Kurs rysunku oferuje dostęp do zadań i tematów on-line w domu poprzez logowanie na stronie internetowej Elipsy, jest to nasze autorskie rozwiązanie, które zastosowaliśmy w roku 2006.
Zajęcia prowadzą czynni zawodowo architekci z wieloletnim doświadczeniem branżowym i dydaktycznym dr inż. arch. i mgr inż. arch. Na lekcjach przebywa od 2 prowadzących.
Kurs rysunku cieszy się popularnością od 10 lat. Zajęcia kończą się sukcesami zdających na studia. Szkoła rysunku odręcznego, architektonicznego Elipsa jest placówką prywatną. Każdego roku kursem jest zainteresowane spore grono licealistów, studentów oraz osób pasjonujących się rysunkiem.Kurs rysunku jest polecany prze liczne grono osób, które zdały na studia m.in. w Krakowie, Gliwicach, Wrocławiu, Warszawie oraz składały aplikacje na uczelnie zagraniczne o profilu architektonicznym np. w Anglii, Hiszpanii, Kanadzie.

Mapa KrakówProfil założony około 7 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kurs Rysunku Kraków - przygotowanie na architekturę ,380 zł


Polecane, ciekawe strony z Krakowa. Prowadzisz serwis o Krakowie lub zwiazany z Kraków - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kraków Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krakowa: Wieliczka ogłoszenia - Olkusz darmowe ogłoszenia - Bochnia ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kraków Miasto wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj