LAKIERNIK - Niemcy

KONTAKT

Kraków - Dodane przez mateusz.gaciarz (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia LAKIERNIK - Niemcy

Horeca Personal Service Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą specjalizującą sięw rekrutacji, outsourcingu pracowników oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia dla każdego sektora.
Rekrutujemy pracowników idealnie spełniających oczekiwania klienta niemieckiego w każdej branży. Współpracujemy z wieloma firmami niemieckimi, zapewniając pracownikom legalną pracę na terenie Niemiec.

Poszukujemy osób do pracy na terenie Niemiec na stanowisku :
LAKIERNIK

Najważniejsze obowiązki:
typowe prace związane z zawodem
lakierowanie komponentów samochodowych oraz konstrukcji metalowych i stalowych
przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów firmowych

Wymagania:
KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZ. NIEMIECKIEGO (gwarancja pracy)
wykształcenie zawodowe bądź co najmniej roczne doświadczenie na w/w stanowisku
doświadczenie w lakierowaniu pistoletem
umiejętność szlifowania i szpachlowania
doświadczenie w pracy z różnymi materiałami (farby, lakiery, środki antykorozyjne)
dokumenty potwierdzające doświadczenie oraz kwalifikacje
staranność, dokładność w wykonywaniu obowiązków
sumienność, odpowiedzialność
samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:
legalną pracę na terenie Niemiec
umowę o pracę na czas nieokreślony w Niemieckiej firmie
atrakcyjne wynagrodzenie
stałą opiekę polskiego konsultanta

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowylub kontakt telefoniczny: 696 852 120 .
W temacie prosimy umieścić stanowisko np.:lakiernik Niemcy
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Mapa KrakówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - LAKIERNIK - Niemcy

Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !