Malarze- Niemcy

KONTAKT

Kraków - Dodane przez mateusz.gaciarz (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Malarze- Niemcy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji, outsourcingu pracowników oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia dla każdego sektora.

Rekrutujemy pracowników idealnie spełniających oczekiwania klienta niemieckiego w każdej branży. Współpracujemy z wieloma firmami niemieckimi, zapewniając pracownikom legalną pracę na terenie Niemiec.

Najważniejsze obowiązki:

Typowe prace dla w/w zawodu
Naprawa i konserwacja urządzeń
Przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów firmowych.

Wymagania :

Wykształcenie min. zawodowe, kierunkowe
Świadectwa pracy lub referencje potwierdzające fachowość
Doświadczenia w pracy na w/w stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy w Niemczech)
KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZ. NIEMIECKIEGO (gwarancja pracy)
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
Sumienność, odpowiedzialność
Samochód i prawo jazdy oraz gotowość do wyjazdu do Niemiec

Oferujemy:

Legalną pracę na terenie Niemiec
Umowę o pracę na czas nieokreślony w niemieckiej firmie
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
Stałą opiekę polskiego konsultanta.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie życiorysu ze zdjęciem lub kontakt telefoniczny : 696 852 120

W temacie prosimy umieścić stanowisko np. : malarz Niemcy
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Mapa KrakówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Malarze- Niemcy

Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !