Manager Sprzedaży branża farb i lakierów przemysłowych

KONTAKT

Kraków - Dodane przez aplikacja1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Manager Sprzedaży branża farb i lakierów przemysłowych

Nasz klient to innowacyjny niemiecki producent przyjaznych dla środowiska farb i lakierów oraz powłok antykorozyjnych. Firma zatrudnia ponad 120 pracowników i dzięki bardzo dobrze rozwiniętej sieci sprzedaży zaopatruje klientów na całym świecie. Produkty firmy są najwyższej jakości oraz poprzez możliwość stworzenia indywidualnych farb na każde zapotrzebowanie, spełniają najwyższe wymagania swoich klientów.
W związku z ekspansją firmy na rynku polskim obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager Sprzedaży
branża farb i lakierów przemysłowych
(miejsce pracy: południe Polski)

Obowiązki:
Rozwijanie i realizowanie krajowej strategii sprzedaży z uwzględnieniem wizji oraz nadrzędnych celów strategicznych firmy
Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie kontaktów z istniejącymi klientami
Negocjacje warunków współpracy z klientami firmy
Stałe podnoszenie swojej wiedzy technicznej i sprzedażowej
Identyfikowanie nowych szans rozwoju biznesu w oparciu o analizę rynku i potrzeb klientów

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży (mile widziane w branży farb i lakierów przemysłowych)
Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
Gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:
Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynkach światowych
Stabilne warunki zatrudnienia
Możliwość uczestnictwa w szkoleniach
Niezbędne narzędzia pracy oraz samochód służbowy
Możliwości (szybkiego) awansu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku niemieckim, z powołaniem się na numer referencyjny AKA/NC/1607/2012.

Mapa KrakówProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Manager Sprzedaży branża farb i lakierów przemysłowych

Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !