Manager Sprzedaży branża farb i lakierów przemysłowych

KONTAKT

Kraków - Dodane przez aplikacja1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Manager Sprzedaży branża farb i lakierów przemysłowych

Nasz klient to innowacyjny niemiecki producent przyjaznych dla środowiska farb i lakierów oraz powłok antykorozyjnych. Firma zatrudnia ponad 120 pracowników i dzięki bardzo dobrze rozwiniętej sieci sprzedaży zaopatruje klientów na całym świecie. Produkty firmy są najwyższej jakości oraz poprzez możliwość stworzenia indywidualnych farb na każde zapotrzebowanie, spełniają najwyższe wymagania swoich klientów.
W związku z ekspansją firmy na rynku polskim obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager Sprzedaży
branża farb i lakierów przemysłowych
(miejsce pracy: południe Polski)

Obowiązki:
Rozwijanie i realizowanie krajowej strategii sprzedaży z uwzględnieniem wizji oraz nadrzędnych celów strategicznych firmy
Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie kontaktów z istniejącymi klientami
Negocjacje warunków współpracy z klientami firmy
Stałe podnoszenie swojej wiedzy technicznej i sprzedażowej
Identyfikowanie nowych szans rozwoju biznesu w oparciu o analizę rynku i potrzeb klientów

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży (mile widziane w branży farb i lakierów przemysłowych)
Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
Gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:
Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynkach światowych
Stabilne warunki zatrudnienia
Możliwość uczestnictwa w szkoleniach
Niezbędne narzędzia pracy oraz samochód służbowy
Możliwości (szybkiego) awansu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku niemieckim, z powołaniem się na numer referencyjny AKA/NC/1607/2012.

Mapa KrakówProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Manager Sprzedaży branża farb i lakierów przemysłowych

Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Studio Dono !