Matematyka KOREPETYCJE i kurs MATURALNY

KONTAKT

Kraków - Dodane przez marcin.rydzo (osoba prywatna) -

Matematyka KOREPETYCJE i kurs MATURALNY

Pełna treść ogłoszenia Matematyka KOREPETYCJE i kurs MATURALNY

Matematyka KOREPETYCJE i kurs MATURALNY
1. KURS MATURALNY składa się z minimum 10-12 spotkań 120 minutowych (Ilość spotkań uzależniona od indywidualnych możliwości ucznia)
2. Celem KURSU MATURALNEGO jest przygotowanie do zdania egzaminu (różni się w prowadzeniu od zwykłych korepetycji z bieżącego materiału). Matura to w większości powtarzające się zadania w których zmieniają się głównie wartości liczbowe. Tu nie ma miejsca na eksperymentowanie, tylko na sprawdzone metody, podpowiedzi i rozwiązania. Celem KOREPETYCJI z bieżącego materiału jest tłumaczenie aktualnych, niezrozumiałych zagadnień.
3. Nie każdy może lubić matematykę ale wystarczy odrobina cierpliwości i indywidualnego podejścia aby przekonać ucznia że to wcale nie jest taki koszmar. Warunkiem koniecznym są chęci danej osoby "głównego bohatera", gdyż nikogo na silę nie zmuszę.
4. Podczas KURSU MATURALNEGO rozwiązujemy zadania maturalne z naciskiem na tłumaczenie zawiłości z lat poprzednich. Kiedy raz dobrze coś zrozumiemy to pozostaje to na długie lata. Od korepetytora trzeba żądać aby wytłumaczył daną trudność na tyle sposobów na ile jest to potrzebne abyś TY klarownie przyswoił dany aspekt.
5. W cenie wliczone są arkusze egzaminacyjne i zestawy zadań oraz dojazd do ucznia.
6. Godzina zegarowa na terenie Skawiny to 35zł, poza Skawiną 40zł.
7. Korepetycji udzielam od poniedziałku do piątku najpóźniej do 2100, a w soboty do 1800, na terenie Krakowa oraz miasta i gminy Skawina.
8. tel: 533-206-699

Krótki wywiad na mój temat :D

Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

Aktualnie przygotowuje dwie osoby do matury rozszerzonej, trzy do podstawowej oraz trzy z materiału bieżącego (technikum, liceum). Jedyna trudnością jest znalezienie uczniów z pozytywnymi chęciami do nauki, którym zależy na zrozumieniu materiału.

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Satysfakcja jak mój uczeń był lepszy od średniej statystycznej. To uczucie jak dowiaduje się że egzamin został zaliczony na ponad 90%. Te kilkanaście minut w których słyszę komplementy na swój temat i słowa "dziękuje, bardzo dziękuje, jestem wdzięczna/y". Dodatkowo, czasami wspólne oblewanie zaliczenia :D

Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

Jeśli zależy Ci na zrozumieniu, raz a porządnie, to dzwoń. Spotkamy się na pierwszej godzinie, która kosztuje 10zł, po której szczerze odpowiem na pytania "czy ci jestem w stanie pomóc" i "czy to zrobie". Zależy mi aby dalsze korepetycje nie były czasem straconym dla mnie, jak i dla Ciebie, a tym samym wyrzuconymi pieniędzmi.

Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

Korepetycje to zajęcie o wysokiej jakości połączone z indywidualnym podejściem do każdej osoby. Bardziej niż gdziekolwiek wiąże się z umiejętnym motywowaniem do działania i przekazywaniem odporności na niepowodzenia, otoczenie czy nauczyciela. Raz trzeba pochwalić a raz na rożne sposoby doprowadzić do pionu lub ściągnąć z obłoków. Najważniejsze "Od korepetytora trzeba żądać aby wytłumaczył daną zawiłość na tyle sposobów na ile jest to potrzebne aby uczeń klarownie przyswoił dany aspekt".

Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

Czy potrafi Pan/Pani przekazywać prosto i zrozumiale wiedzę? Czy potrafi Pan/Pani prosto i na kilka sposobów tłumaczyć zawiłości? I najważniejsze: Trzeba sprawdzić czy dany korepetytor/korepetytorka ma poczucie humoru :D Jest wiele osób które mają ogromną wiedzę, której można pozazdrościć ale brakuje im umiejętności jej przekazywania innym.

Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

W sprawie matematyki to często problemem jest nauczyciel, który nie powinien być nauczycielem. Ja samego siebie również nie widzę w roli nauczyciela mającego przed sobą grupę 25-35 osób, energią rozpieranych, do których trzeba trafić w 45 minut z materiałem to jest bardzo trudne i coraz częściej odbywające się kosztem jakości. Jednakże jeśli problemy sprawia nauczyciel matematyki, który dosłownie się wyżywa na uczniach to trzeba postarać się o jego usuniecie. Ten zabieg bardzo wpływa na podwyższenie ocen.

Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Cytuje "Będzie coś z niego/niej?", " Czy korepetycje będą miały jakiś sens, w tym przypadku?", "Wie Pan co zrobić z klopotliwą nauczycielką?", " Jak było dzisiaj, są jakieś postępy?". W każdym tym przypadku odpowiadam szczerze, często nawet do bólu. Jednakże nie przestanie mnie dziwić pogląd na sprawy miesięcznych zaległości iż powinno się je nadrobić w dwie godziny. Trzeba zrozumieć że matematyka jest bardzo msciwym przedmiotem, w której trudności, bez systematyki, nawarstwiaja się podobnie jak rosnącą, tocząca kula śniegowa. Materiał cały czas się przeplata.

Mapa KrakówProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Matematyka KOREPETYCJE i kurs MATURALNY ,40 zł


Polecane, ciekawe strony z Krakowa. Prowadzisz serwis o Krakowie lub zwiazany z Kraków - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Studio Dono !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kraków Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krakowa: Wieliczka ogłoszenia - Olkusz darmowe ogłoszenia - Bochnia ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kraków Miasto wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj