Matematyka Szkoła Średnia MATURA/// Gimnazjum KRAKÓW-SKAWINA

KONTAKT

Kraków - Dodane przez marcin.rydzo (osoba prywatna) -

Matematyka Szkoła Średnia MATURA/// Gimnazjum KRAKÓW-SKAWINA

Pełna treść ogłoszenia Matematyka Szkoła Średnia MATURA/// Gimnazjum KRAKÓW-SKAWINA

Kim jestem, w kilku słowach:

1. ŻAK AGH wyznający filozofie KAIZEN.

2. Z żartem podchodzący do życiowych ról.

3. Wymagający, wyrozumiały, rozweselający, oczekujący zaangażowania.

To co zrozumiemy, nikt nam nie odbierze

Jestem Żakiem z AGH, robiącym doktorat. Matematyka jest dla mnie zabawą a nauka jej, to moje hobby (tak jak ASG, Paintball, kajakarstwo turystyczne). Jeśli połączy się twoje chęci, twój czas i moje umiejętności, wyniki tej współpracy będą co najmniej zadowalające. MATURA, TEST GIMNAZJALNY, PRZERABIANIE AKTUALNYCH TEMATÓW wszystko to są moje specjalności. Dodatkowo łącze zajęcia z technikami ułatwiającymi zapamiętywanie jak i poprawiającymi koncentracje.
Dojeżdżam do ucznia mieszkającego w Skawinie, Skotnikach i Borku Fałęckim.
Pierwsza godzina zegarowa kosztuje 10zł, po której będę mógł szczerze stwierdzić, czy podejmę się udzielania korepetycji danej osobie, głównemu bohaterowi. Wychodzę z założenia opartego kilkuletnim doświadczeniem że, jeśli rodzicom bardziej zależy na nauce niż uczniowi na zrozumieniu, to to nie będzie obopólna korzyść i w takiej sytuacji rezygnuję. Najważniejsze są chęci.
Podsumowując:
1. Dojeżdżam do ucznia
2. Pierwsze 60 minut kosztuje 10zł
3. Kolejne godziny zegarowe kosztują 40zł
4. Korepetycji udzielam od poniedziałku do piątku od 1600 do 2100, a w soboty od 1115
5. korepetycji udzielam na terenie Skawiny, Skotnik i Borku Fałęckiego w domu ucznia.
533-206-699

Krótki wywiad na mój temat :D

Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

Aktualnie przygotowuje dwie osoby do matury rozszerzonej, trzy do podstawowej oraz trzy z materiału bieżącego (technikum, liceum). Jedyna trudnością jest znalezienie uczniów z pozytywnymi chęciami do nauki, którym zależy na zrozumieniu materiału.

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Satysfakcja jak mój uczeń był lepszy od średniej statystycznej. To uczucie jak dowiaduje się że egzamin został zaliczony na ponad 90%. Te kilkanaście minut w których słyszę komplementy na swój temat i słowa "dziękuje, bardzo dziękuje, jestem wdzięczna/y". Dodatkowo, czasami wspólne oblewanie zaliczenia :D

Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

Jeśli zależy Ci na zrozumieniu, raz a porządnie, to dzwoń. Spotkamy się na pierwszej godzinie, która kosztuje 10zł, po której szczerze odpowiem na pytania "czy ci jestem w stanie pomóc" i "czy to zrobie". Zależy mi aby dalsze korepetycje nie były czasem straconym dla mnie, jak i dla Ciebie, a tym samym wyrzuconymi pieniędzmi.

Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

Korepetycje to zajęcie o wysokiej jakości połączone z indywidualnym podejściem do każdej osoby. Bardziej niż gdziekolwiek wiąże się z umiejętnym motywowaniem do działania i przekazywaniem odporności na niepowodzenia, otoczenie czy nauczyciela. Raz trzeba pochwalić a raz na rożne sposoby doprowadzić do pionu lub ściągnąć z obłoków. Najważniejsze "Od korepetytora trzeba żądać aby wytłumaczył daną zawiłość na tyle sposobów na ile jest to potrzebne aby uczeń klarownie przyswoił dany aspekt".

Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

Czy potrafi Pan/Pani przekazywać prosto i zrozumiale wiedzę? Czy potrafi Pan/Pani prosto i na kilka sposobów tłumaczyć zawiłości? I najważniejsze: Trzeba sprawdzić czy dany korepetytor/korepetytorka ma poczucie humoru :D Jest wiele osób które mają ogromną wiedzę, której można pozazdrościć ale brakuje im umiejętności jej przekazywania innym.

Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

W sprawie matematyki to często problemem jest nauczyciel, który nie powinien być nauczycielem. Ja samego siebie również nie widzę w roli nauczyciela mającego przed sobą grupę 25-35 osób, energią rozpieranych, do których trzeba trafić w 45 minut z materiałem to jest bardzo trudne i coraz częściej odbywające się kosztem jakości. Jednakże jeśli problemy sprawia nauczyciel matematyki, który dosłownie się wyżywa na uczniach to trzeba postarać się o jego usuniecie. Ten zabieg bardzo wpływa na podwyższenie ocen.

Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Cytuje "Będzie coś z niego/niej?", " Czy korepetycje będą miały jakiś sens, w tym przypadku?", "Wie Pan co zrobić z kłopotliwą nauczycielką?", " Jak było dzisiaj, są jakieś postępy?". W każdym tym przypadku odpowiadam szczerze, często nawet do bólu. Jednakże nie przestanie mnie dziwić pogląd na sprawy miesięcznych zaległości iż powinno się je nadrobić w dwie godziny. Trzeba zrozumieć że matematyka jest bardzo mściwym przedmiotem, w której trudności, bez systematyki, nawarstwiają się podobnie jak rosnącą, tocząca kula śniegowa. Materiał cały czas się przeplata.

Mapa KrakówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Matematyka Szkoła Średnia MATURA/// Gimnazjum KRAKÓW-SKAWINA ,40 zł


Polecane, ciekawe strony z Krakowa. Prowadzisz serwis o Krakowie lub zwiazany z Kraków - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Studio Dono !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kraków Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krakowa: Wieliczka ogłoszenia - Olkusz darmowe ogłoszenia - Bochnia ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kraków Miasto wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj