Merchandiser - woj. małopolskie

KONTAKT

Kraków - Dodane przez joanna.gorka (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Merchandiser - woj. małopolskie

W związku ze współpracą z jednym z naszych stałych Klientów, międzynarodową firmą, liderem w dziedzinie produkcji Farb Dekoracyjnych i Powłok Ochronnych, poszukujemy kandydatów / kandydatki na stanowisko:

Merchandiser
(praca czasowa od kwietnia do końca września 2015)

Miejsce pracy (do wyboru):
woj. małopolskie: Kraków, Tarnów, Oświęcim lub Nowy Targ

do pracy w hipermarketach Castorama, Leroy Merlin, Obi i Praktiker na terenie całego kraju.

Wybierz miejscowość, która Cię interesuje i zgłoś się do nas.

Zakres obowiązków:
dbałość o ekspozycję produktów Klienta w hipermarketach budowlanych
wdrażanie i dbałość o standardy ekspozycyjne
bezpośrednia obsługa klienta
bezpośrednia współpraca z kierownikiem i pracownikami działu
raportowanie poprzez aplikację mobilną

Wymagania:
dyspozycyjność elastyczne godziny pracy
doświadczenie w pracy przy podobnych projektach (mile widziane)
rzetelność i odpowiedzialne podejście do pracy
punktualność i komunikatywność
podstawowa wiedza z zakresu farb i lakierów oraz malowania (mile widziana)
mile widziane wykształcenie techniczne lub budowlane
mile widziane osoby ze statusem studenta do 26. roku życia lub osoby zatrudnione poszukujące dodatkowej pracy

Oferta:
zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
elastyczny czas pracy średnio miesięcznie około od 50 do 120 godz.
przeszkolenie z wiedzy produktowej i zasad merchandisingu
możliwość rozwoju i awansu
atrakcyjne wynagrodzenie
praca od kwietnia do września 2015

Istnieje możliwość połączenia pracy przez jedną osobę w ramach 1 lub 2 hipermarketów.

CV proszę przesyłać zaznaczając w temacie wiadomości nazwę miasta, w którym chciałaby/-by Pani / Pan podjąć pracę.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Cursor S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883).

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych.

Mapa KrakówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Merchandiser - woj. małopolskie

Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !