MONTER PODŁÓG - Niemcy

KONTAKT

Kraków - Dodane przez mateusz.gaciarz (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia MONTER PODŁÓG - Niemcy

Horeca Personal Service Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji, outsourcingu pracowników oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia dla każdego sektora.

Rekrutujemy pracowników idealnie spełniających oczekiwania klienta niemieckiego w każdej branży. Współpracujemy z wieloma firmami niemieckimi, zapewniając pracownikom legalną pracę na terenie Niemiec.

Poszukujemy do pracy na terenie Niemiec na stanowisku :
MONTER PODŁÓG

Najważniejsze obowiązki:

Układanie różnego rodzaju podłóg: parkietu, z tworzyw sztucznych, paneli, wykładzin dywanowych,linoleum, podłóg PCV itp. na podłogach, ścianach i schodach
Przygotowanie powierzchni (gruntowe, szpachlowanie, schlifowanie, tak jak i zastosowanie gotowych elementów jastrychowych Fermacell)
Pomiary, odpowiednie dopasowanie, cięcie i montowanie wykładzin podłogowych
Montaż systemów przypodłogowych
Odnawianie starych powierzchni (uzupełnianie, wymiana)
Czyszczenie i konserwacja różnego rodzaju podłóg
Umiejętność cyklinowania parkietu
Kontrola jakościowa według wytycznych obowiązujących w firmie
Przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów firmowych.

Wymagania :

KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZ. NIEMIECKIEGO (gwarancja pracy)
Wykształcenie w danym zawodzie bądź min. 5- letnie doświadczenie na podanym stanowisku
Świadectwa pracy lub referencje potwierdzające fachowość
Min. 3 letnie doświadczenie wpracy na w/w stanowisku (mile widziane doświadczenie wpracy w Niemczech)
Doświadczenie w posługiwaniu się specjalnymi narzędziami i urządzeniami oraz materiałami pomocniczymi
Umiejętne obchodzenie się z klientem podczas zlecenia
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
Sumienność, odpowiedzialność
Niezawodność i samodzielność w pracy
Samochód i prawo jazdy oraz gotowość do wyjazdu do Niemiec

Oferujemy:

Legalną pracę na terenie Niemiec, głównie na terenach południowych
Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę opracę na czas nieokreślony w niemieckiej firmie wraz ze wszystkimi świadczeniami
Długoterminowe zatrudnienie i dobra organizacje zleceń
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki urlopowe i świąteczne
Stałą opiekę polskiego konsultanta.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowylub kontakt telefoniczny : 696 852 120
W temacie prosimy umieścić stanowisko np.: monter podłóg Niemcy
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Mapa KrakówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - MONTER PODŁÓG - Niemcy

Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !