MOTORNICZY - Niemcy

KONTAKT

Kraków - Dodane przez mateusz.gaciarz (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia MOTORNICZY - Niemcy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji, outsourcingu pracowników oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia dla każdego sektora.
Rekrutujemy pracowników idealnie spełniających oczekiwania klienta niemieckiego w każdej branży. Współpracujemy z wieloma firmami niemieckimi, zapewniając pracownikom legalną pracę na terenie Niemiec.

Poszukujemy do pracy na terenie Niemiec na stanowisku :

MOTORNICZY TRAMWAJU

Najważniejsze obowiązki:
- obsługa tramwaju na trasach miejskich oraz podmiejskich
- obsługa okazjonalnych przejazdów autokarowych
- kontakt z pasażerami pojazdu (m.in. sprzedaż biletów)

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe
- wiek powyżej 21 lat
- pozwolenie do kierowania tramwajem
- co najmniej 2 lata doświadczenia w prowadzeniu pojazdów kat. B
- dokumenty potwierdzające kwalifikacje
- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy w Niemczech)
- KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZ. NIEMIECKIEGO (gwarancja pracy)
- sumienność, odpowiedzialność
- gotowość do pracy w weekendy i Święta
- dobra organizacja oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
- legalną pracę na terenie Niemiec
- umowę o pracę na czas nieokreślony w Niemieckiej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stałą opiekę polskiego konsultanta

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy lub kontakt telefoniczny : 696 852 120 .
W temacie prosimy umieścić stanowisko np. : Motorniczy - Niemcy
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Mapa KrakówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - MOTORNICZY - Niemcy

Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !