Operator Linii Produkcyjnej z orzeczeniem

KONTAKT

Kraków - Dodane przez teresa.podsiadlo (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Operator Linii Produkcyjnej z orzeczeniem

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.
A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Operator produkcji
Oferta dedykowana dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością
Miejsce pracy: Kraków/Skawina
Zakres obowiązków:
Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych w branży automotive
Kontrola jakościowa produktów
Prace pomocnicze przy linii produkcyjnej
Zapewnienie ciągłości produkcji
Wymagania:
Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
Dyspozycyjność do zatrudnienia na pełen etat
Chęć do pracy
Rzetelność i sumienność
Oferujemy:
Praca w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku lub w systemie czterobrygadowym
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z perspektywą długotrwałej współpracy
Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Dodatki za pracę w systemie czterobrygadowym, oraz dodatki stanowiskowe
Zapewniamy dojazd do miejsca pracy

Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesłanie CV

Mapa KrakówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Operator Linii Produkcyjnej z orzeczeniem

Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !