Operator Linii Produkcyjnej z orzeczeniem

KONTAKT

Kraków - Dodane przez teresa.podsiadlo (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Operator Linii Produkcyjnej z orzeczeniem

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.
A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Operator produkcji
Oferta dedykowana dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością
Miejsce pracy: Kraków/Skawina
Zakres obowiązków:
Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych w branży automotive
Kontrola jakościowa produktów
Prace pomocnicze przy linii produkcyjnej
Zapewnienie ciągłości produkcji
Wymagania:
Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
Dyspozycyjność do zatrudnienia na pełen etat
Chęć do pracy
Rzetelność i sumienność
Oferujemy:
Praca w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku lub w systemie czterobrygadowym
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z perspektywą długotrwałej współpracy
Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Dodatki za pracę w systemie czterobrygadowym, oraz dodatki stanowiskowe
Zapewniamy dojazd do miejsca pracy

Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesłanie CV

Mapa KrakówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Operator Linii Produkcyjnej z orzeczeniem

Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !