Opieka nad osobami starszymi Zakład Opiekuńczo Leczniczy

KONTAKT

Wieliczka - Dodane przez NZOZ Zakład Opiekuńczo Leczniczy Archanioła Michała (firma) -

Opieka nad osobami starszymi Zakład Opiekuńczo Leczniczy

Pełna treść ogłoszenia Opieka nad osobami starszymi Zakład Opiekuńczo Leczniczy

Zakład Opiekuńczo - Leczniczy - to branża medycyny w której się specjalizujemy od 15 lat. Posiadamy dwie jednostki:

1. Zakład Opiekuńczo - Leczniczy Archanioła Michała w Wieliczce ul. Czarnochowska 23.
2. ZOL Nr 1 w Krakowie ul. Prądnicka 36.

W jednostce krakowskiej posiadamy kontrakt z NFZ, do jednostki w Wieliczce przyjmujemy na pobyty komercyjne.

Bardzo często w naszym życiu nagle znajdujemy się w sytuacjach, w których nie wiemy co robić

Jedną z takich spraw jest sytuacja, gdy członek naszej rodziny, lub osoba którą się opiekujemy przebywa w domu i stan jej zdrowia nagle diametralnie się pogarsza Zazwyczaj są to osoby które samodzielnie nie mogą wykonywać szeregu czynności dnia codziennego (ubieranie się, toaleta ciała, samodzielne spożywanie posiłków, kąpiel, itp.). Często bywa tak, że nawet najbliżsi nie są w stanie zapewnić takim osobom odpowiednią ilość czasu i zaangażowania.

Zazwyczaj w takich sytuacjach Rodzina lub opiekunowie poddani są dylematom - co zrobić z osobą, którą Kochamy, opiekujemy się? Niektórzy z różnych przyczyn (finansowych, ideologicznych czy społecznych ) próbują zajmować się takimi osobami w domu, niestety w obliczu konieczności zapewnienia opieki pielęgniarskiej lub lekarskiej nagle okazuje się, że nie są w stanie takiej opieki im zapewnić.

Podobna sytuacja powstaje, gdy osoba którą się opiekujemy jest w szpitalu i poddana jest leczeniu - ma kompleksową opiekę. Ale co się dzieje, gdy lekarze "ustawią" taką osobę farmakologicznie, stwierdzą że "proces leczenia się zakończył" i nagle trzeba zabrać Mamę, Tatę, Ciocię, Wujka, Babcię czy Dziadka do domu... Co wtedy?

Jeśli pragniesz bliskiej osobie zapewnić kompleksową rehabilitację lub pobyt wraz z opieką specjalistów np. lekarzy, pielęgniarek, rehabilitantów, itp., potrzebujesz pomocy specjalisty w powrocie do zdrowia to nasza oferta jest dla Ciebie.

Zapewniamy rehabilitację Pacjentom wymagającym długotrwałej terapii leczniczej oraz osobom chcącym odzyskać sprawność fizyczną po przebytych urazach w przyjaznej, fachowej atmosferze.

Mapa WieliczkaProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opieka nad osobami starszymi Zakład Opiekuńczo Leczniczy


Polecane, ciekawe strony z Krakowa. Prowadzisz serwis o Krakowie lub zwiazany z Kraków - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Kraków Miasto zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krakowa: Wieliczka ogłoszenia - Olkusz darmowe ogłoszenia - Bochnia ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Kraków Miasto wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj