Opiekunka dla Starszego Pana , NIEMCY, Lnen (okolice Dortmundu) nr ref: P.EwB.

KONTAKT

Kraków - Dodane przez kontakt172 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka dla Starszego Pana , NIEMCY, Lnen (okolice Dortmundu) nr ref: P.EwB.

Opiekunka dla Starszego Pana , NIEMCY, Lnen (okolice Dortmundu)
nr ref: P.EwB.

MEDWORK24 oferuje zatrudnienie opiekunek dla osób starszych zamieszkałych na terenie Niemiec.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie 1100 euro + dodatek za okres świąteczny
- legalne zatrudnienie
- organizację wyjazdu i powrotu do Niemiec oraz zwrot kosztów przejazdów
- ubezpieczenie zdrowotne na terenie Niemiec
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie ze strony naszych konsultantów w Polsce oraz w Niemczech

Opis:
Podopieczny ma 91 lata, waży 72 kg, mierzy 175 cm. Mieszka z żoną (88 lat), która wymaga lekkiego wsparcia przy codziennych czynnościach pielęgnacyjnych - ale do niej przychodzi pomoc też z czerwonego krzyża.
Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym w mieście Lnen (okolice Dortmundu).
Na miejscu jest dostęp do Internetu, TV. 2 razy w tygodniu przychodzi pomoc domowa do sprzątania oraz ogrodnik.
Podopieczny cierpi na słabość starczą, demencję oraz inkontynencję. Obecnie przychodzi 2 razy dziennie pomoc ambulatoryjna do higieny ciała, ubierania/ rozbierania oraz rozdzielania leków. Pan ma nieznaczne problemy z mową oraz wzrokiem, duże problemy ze słuchem, nieznaczną dezorientację co do czasu, miejsca, osób i sytuacji. Porusza się przy rolatorze. Na miejscu jest tez do dyspozycji wózek inwalidzki, winda na schodach. Podopieczny sporadycznie wybudza się w nocy - stąd przyjmuje tabletki nasenne.
Poszukiwana jest opiekunka od połowy marca z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i z czynnym prawem jazdy.

Opis stanowiska:
- wsparcie w codziennym funkcjonowaniu
- dbanie o higienę i dobre samopoczucie podopiecznych
- prowadzenie gospodarstwa domowego

Oczekiwania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- czynne prawo jazdy
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- pogodne usposobienie

Mapa KrakówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka dla Starszego Pana , NIEMCY, Lnen (okolice Dortmundu) nr ref: P.EwB.

Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !