Opiekunka dla Starszej Pani, NIEMCY Gtersloh (okolice Bielefeld) nr ref: P.ElisN.

KONTAKT

Kraków - Dodane przez kontakt172 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka dla Starszej Pani, NIEMCY Gtersloh (okolice Bielefeld) nr ref: P.ElisN.

Opiekunka dla Starszej Pani, NIEMCY Gtersloh (okolice Bielefeld)
nr ref: P.ElisN.

MEDWORK24 oferuje zatrudnienie opiekunek dla osób starszych zamieszkałych na terenie Niemiec.

Oferujemy:

- wynagrodzenie do 1200 euro + dodatek świąteczny 170 euro
- legalne zatrudnienie
- organizację wyjazdu i powrotu do Niemiec oraz zwrot kosztów przejazdów
- ubezpieczenie zdrowotne na terenie Niemiec
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie i regularny kontakt ze strony naszych konsultantów w Polsce oraz w Niemczech

Opis
Podopieczna ma 92 lata, waży 65 kg, mierzy 160 cm. Mieszka sama w mieszkaniu w mieście Gtersloh (okolice Bielefeld). Ma problemy z poruszaniem się, ma zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie, osteoporozę, demencję, parkinsona oraz inkontynencję. Podopieczna ma również sztuczny staw biodrowy (proteza). Ma przyznany 2 stopień niepełnosprawności. Obecnie przychodzi do niej 2 razy dziennie pomoc ambulatoryjna. Podopieczna porusza się przy wsparciu lub na wózku inwalidzkim, na schodach jest winda. Przy wstawaniu wymaga wsparcia. Na miejscu do dyspozycji jest łóżko specjalistyczne, rolator i wózek inwalidzki oraz podnośnik przy wannie. Pani jest osobą stosunkowo samodzielną jak na swój wiek, lubi spacery 2 razy w tygodniu jest w dziennym domu opieki.
Poszukiwana jest opiekunka od 27.11 z minimum komunikatywnym językiem niemieckim, z doświadczeniem w opiece nad osobami z demencją.

Opis stanowiska:
- wsparcie w codziennym funkcjonowaniu
- dbanie o higienę i dobre samopoczucie podopiecznych
- prowadzenie gospodarstwa domowego

Oczekiwania:
- min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi z demencją
- pogodne usposobienie
- gotowość do wyjazdu od ok. 27.11 i pobyt również na święta.

Mapa KrakówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka dla Starszej Pani, NIEMCY Gtersloh (okolice Bielefeld) nr ref: P.ElisN.

Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !