Opiekunka/Opiekun. Legalna praca w Niemczech.

Kraków - Dodane przez monika.altencare241 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka/Opiekun. Legalna praca w Niemczech.

Opiekunka do seniora w Niemczech, legalnie i pewnie

ALTEN CARE24 jest licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10005. Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:OPIEKUNKA/OPIEKUN osób starszych- ze znajomością języka niemieckiego
Program skonstruowany dla osób 30+, szukających uczciwego pracodawcy,pewnych miejsc pracy, osób bezradnych!
Nie zwlekaj zgłoś sie już dziś!

Miejsce pracy: Domy prywatne osób podopiecznych w Niemczech

Zapewniamy:
legalne i bezpieczne zatrudnienie
atrakcyjne wynagrodzenie kwota wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie z każdą Opiekunką
zlecenie dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań - tylko sprawdzone miejsca pracy
elastyczne terminy i zasady wyjazdów
bezpłatny dojazd do klienta
ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV (jest to dodatkowe ubezpieczenie, które obejmuje: szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz zwrot kosztów leczenia)
pomoc i stałą dbałość (24 godzinną) ze strony zespołu pracowników ALTEN CARE24 o komfort pracy opiekunek
Kursy j.niemieckiego bez wychodzenia z domu za pomocą skype bądź stacjonarnie w konkurencyjnej cenie(specjalistyczny kurs j.niemieckiego dla opiekunek).Dla osób które przejdą kurs oferujemy szeroki wachlarz ofert pracy o charakterze opiekunki,opiekuna w Niemczech.
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym.

Obowiązki:
gotowość sprawowania podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach
proste prace domowe

Wymagania:
znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla celów niezbędnych do realizacji
obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Alten Care 24 Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul.
Sobieskiego 11/107, jako administratora danych. Dane, o których tu mowa, mogą być udostępniane do spółek
wchodzących w skład Grupy Alten Care 24 jak i dla Pani Moniki Dziki jako rekrutera zewnętrznego, w wyniku działań
której pozyskano zgłoszenie kandydata do pracy. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych
osobowych i możliwości ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Mapa KrakówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka/Opiekun. Legalna praca w Niemczech.

Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !