Opiekun/opiekunka

Kraków - Dodane przez sebastian.altencare24 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekun/opiekunka

Firma ALTEN CARE24 zatrudni pracowników na stanowisku
opiekun/opiekunka osób starszych
praca w Niemczech
Wymagania:
znajomość języka niemieckiego,
doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
gotowość do podjęcia pracy na minimum 2 miesiące,
pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych,
Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie,
legalną i bezpieczną pracę w sprawdzonych miejscach,
pomoc przez całą dobę ze strony pracowników ALTEN CARE24,
bezpłatny dojazd do klienta,
ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV (jest to dodatkowe ubezpieczenie, które obejmuje: szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz zwrot kosztów leczenia),
elastyczne terminy i zasady wyjazdów,
zlecenie dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań,
Twoje zadania:
sprawowanie podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach,
wykonywanie prostych prac domowych.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.
W CV proszę o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)
Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy niestety nie będzie rozpatrywana.
Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Powodzenia!

Mapa KrakówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekun/opiekunka

Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !