Opiekun/opiekunka

Kraków - Dodane przez sebastian.altencare24 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekun/opiekunka

Firma ALTEN CARE24 zatrudni pracowników na stanowisku
opiekun/opiekunka osób starszych
praca w Niemczech
Wymagania:
znajomość języka niemieckiego,
doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
gotowość do podjęcia pracy na minimum 2 miesiące,
pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych,
Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie,
legalną i bezpieczną pracę w sprawdzonych miejscach,
pomoc przez całą dobę ze strony pracowników ALTEN CARE24,
bezpłatny dojazd do klienta,
ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV (jest to dodatkowe ubezpieczenie, które obejmuje: szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz zwrot kosztów leczenia),
elastyczne terminy i zasady wyjazdów,
zlecenie dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań,
Twoje zadania:
sprawowanie podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach,
wykonywanie prostych prac domowych.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.
W CV proszę o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)
Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy niestety nie będzie rozpatrywana.
Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Powodzenia!

Mapa KrakówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekun/opiekunka

Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Studio Dono !