PARKIECIARZ - Niemcy

KONTAKT

Kraków - Dodane przez mateusz.gaciarz (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia PARKIECIARZ - Niemcy

Horeca Personal Service Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji, outsourcingu pracowników oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia dla każdego sektora.

Rekrutujemy pracowników idealnie spełniających oczekiwania klienta niemieckiego w każdej branży. Współpracujemy z wieloma firmami niemieckimi, zapewniając pracownikom legalną pracę na terenie Niemiec.

Poszukujemy osób do pracy na terenie Niemiec na stanowisku :
PARKIECIARZY

Opis stanowiska:

Układanie różnego rodzaju podłóg : parkietu, z tworzyw sztucznych, wykładzin dywanowych, podłóg PCV itp.
Układanie parkietów (wielowarstwowych, przemysłowych oraz mozaiki)
Układanie specjalnego wzoru według rysunku
Radzenie sobie z piłą, klejeniem, przybijaniem parkietu oraz elementów drewnianych (listew przypodłogowych)
Cyklinowanie parkietu
Obróbka powierzchni (woskiem, olejem albo lakierem)
Przygotowanie powierzchni (gruntowanie, szpachlowanie, szlifowanie tak jak i zastosowanie gotowych elementów jastrychowych Fermacell)
Odnawianie starych powierzchni parkietu (uzupełnianie, wymiana)
Czyszczenie i konserwacja parkietu oraz innych powierzchni drewnianych
Kontrola jakościowa według wytycznych obowiązujących w firmie
Przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów firmowych.

Wymagania:

Wykształcenie w danym zawodzie bądź kilkuletnie doświadczenie na stanowisku parkieciarz
Świadectwa pracy lub referencje potwierdzające fachowość
Doświadczenie w posługiwaniu się specjalnymi narzędziami i urządzeniami oraz materiałami pomocniczymi
Min. 5 letnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy w Niemczech)
Umiejętne obchodzenie się z klientem podczas zlecenia
KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZ. NIEMIECKIEGO (gwarancja pracy)
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
Zręczność manualna
Sumienność, odpowiedzialność
Samochód i prawo jazdy oraz gotowość do wyjazdu do Niemiec

Oferujemy:

Legalną pracę na terenie Niemiec, głównie na terenach południowych
Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony w niemieckiej firmie wraz ze wszystkimi świadczeniami
Długoterminowe zatrudnienie i dobrą organizację zleceń
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki urlopowe i świąteczne
Stałą opiekę polskiego konsultanta.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie życiorysu ze zdjęciem na adres mailowy lub kontakt telefoniczny : 696 852 120
W temacie prosimy umieścić stanowisko np. : parkieciarz Niemcy
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Mapa KrakówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - PARKIECIARZ - Niemcy

Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !