Pielęgniarki praca na Bawarii 16 brutto/godzinę + dodatki

KONTAKT

Kraków - Dodane przez rekrutacja67 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pielęgniarki praca na Bawarii 16 brutto/godzinę + dodatki

Opis oferty pracy:
Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowiska:
pielęgniarki/ pielęgniarza
opiekunki/ opiekuna osób starszych
pielęgniarki dla dzieci

Zakres obowiązków:
opieka szpitalna, medyczna, pielęgnacyjna

Możliwość zatrudnienie w:
szpitalach
domach opieki
ośrodkach społecznych
instytucjach dla osób niepełnosprawnych

Wymagania:
ukończone wykształcenie w zawodzie pielęgniarki/pielęgniarza lub opiekuna medycznego
doświadczenie w zawodzie mile widziane
gotowość do pracy zmianowej, weekendowej, czy pracy w dni świąteczne
język niemiecki dobry w mowie i piśmie (co najmniej poziom B1)

Oferujemy:
Wynagrodzenie: od 16 brutto/ godzinę + dodatki (dopłaty za zmiany w niedzielę, święta, czy w nocy)
Urlop i bony świąteczne
Zakwaterowanie (koszty noclegu są różne w zależności od wielkości i wyposażenia, ok. 200-500)
Pomoc podczas procedury uznawania dyplomu

Miejsca pracy:
Augsburg
Mnchen
Ulm
Kochel a. See
Oberstaufen
Mindelheim
Oberschweinbach
Landsberg
Zusmarshausen

Czas pracy:
pełnowymiarowy dzień pracy
możliwość dostosowania zmian/ godzin pracy
Znasz kogoś z branży medycznej, kto chce pracować w Niemczech na stałe lub czasowo przekaż mu kontakt od nas.

Nasz Adres
TwojaOpieka24 Centrum Medyczno-Opiekuńcze

Tel. + 48 71 780 61 34

BIURO CZYNNE W GODZINACH - 10.00 - 17.00

Mapa KrakówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pielęgniarki praca na Bawarii 16 brutto/godzinę + dodatki

Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !