PILNE! Praca dla Lakiernika - Czernichów!

KONTAKT

Czernichów - Dodane przez rekrutacja43 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia PILNE! Praca dla Lakiernika - Czernichów!

Nazywamy się Jobs Plus i od 10 lat pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu ciekawej, stabilnej pracy przed Tobą jedna z takich ofert!
Aktualnie wspieramy naszego Klienta firmę specjalizującą się w produkcji oświetlenia, w poszukiwaniach Kandydata na stanowisko:

LAKIERNIK - TECHNOLOG
Miejsce pracy: Czernichów (pow. krakowski)

Dlaczego warto u nas pracować?
tworzymy nowoczesne systemy oświetleniowe o najwyższej jakości technologicznej i designerskiej
jesteśmy laureatami wielu nagród, a nasze produkty są doceniane nie tylko w kraju, ale również za granicą
naszym Pracownikom zapewniamy przyjazną atmosferę pracy i bezpieczeństwo zatrudnienia
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę podpisanej bezpośrednio z Pracodawcą
pracę od poniedziałku do piątku
atrakcyjne warunki wynagrodzenia (płaca zasadnicza + premie zadaniowe i uznaniowe)
profesjonalny zespół wykwalifikowanych Pracowników
szansę na rozwój zawodowy, możliwość awansu w strukturach firmy
telefon komórkowy, laptop po okresie próbnym
Główne obowiązki:
lakierowanie natryskowe elementów metalowych (lakierowanie na mokro)
przeprowadzanie badań jakości powłok w cyklu produkcyjnym
organizacja i prowadzenie zespołu przy pracy zmianowej
współpraca z brygadzistami innych działów (montownia, obróbka skrawaniem)
rozwój technik lakierowania
współpraca z dostawcami
Od Kandydatów oczekujemy:
wykształcenia średnie kierunkowego (lakiernik)
doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej o sprecyzowanych procedurach lakierowania
znajomości nowych technik dla lakierów mokrych
dobrej znajomości pakietu Office (excel, word, outlook)
umiejętności sprawnego rozwiązywania problemów i wprowadzania zmian
dobrej organizacji czasu pracy
certyfikaty i kursy kierunkowe będą dodatkowym atutem