pokojówka-Brandenburgia

KONTAKT

Kraków - Dodane przez mateusz.gaciarz (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia pokojówka-Brandenburgia

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji, outsourcingu pracowników oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia dla każdego sektora.

Rekrutujemy pracowników idealnie spełniających oczekiwania klienta niemieckiego w każdej branży. Współpracujemy z wieloma firmami niemieckimi, zapewniając pracownikom legalną pracę na terenie Niemiec.

Najważniejsze obowiązki:

dbanie o czystość w pokojach hotelowych oraz na terenie obiektu
dbanie o pozytywny wizerunek hotelu i jakość świadczonych usług
przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa

Wymagania:

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
profesjonalne podejście do wykonywanej pracy
wysoka kultura osobista
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
legalną pracę na terenie Niemiec u renomowanego pracodawcy
zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
opiekę polskiego konsultanta

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie życiorysu ze zdjęciem w języku niemieckim i polskim

Kontakt telefoniczny: 506784719

W temacie prosimy umieścić stanowisko:Pokojówka Niemcy.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wstępna weryfikacja znajomości języka niemieckiego podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem.

Mapa KrakówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - pokojówka-Brandenburgia

Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !