POSZUKIWANY! Monter instalacji sanitarnych- Kraków

KONTAKT

Kraków - Dodane przez rekrutacja43 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia POSZUKIWANY! Monter instalacji sanitarnych- Kraków

Nazywamy się JOBS PLUS, jesteśmy agencją HR i od 2005 roku pomagamy naszym Kandydatom znaleźć wymarzoną pracę. Obecnie dla swojego Klienta, dystrybutora urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, poszukuje kandydatów na stanowisku:
MONTER INSTALACJI SANITARNYCH
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
montaż instalacji wentylacji mechanicznej, klimatyzacyjnej na budowach prowadzonych przez pracodawcę
Wymagania:
mile widziane wykształcenie kierunkowe
motywacja, dobra organizacja pracy, sumienność
umiejętność pracy w kilkuosobowym zespole
mile widziane doświadczenie w pracy w branży klimatyzacji, wentylacji
umiejętność czytania rysunku technicznego
prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie
pracę w stabilnej i renomowanej firmie
możliwość udziału w szkoleniach
współpracę w oparciu o umowę o pracę
ciekawe perspektywy rozwoju

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV.
Jeśli coś jest niejasne, zadzwoń do nas skontaktujesz się bezpośrednio z naszym Recruitment Specialist Pauliną, wybierając numer 508 690 026.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Mapa KrakówProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - POSZUKIWANY! Monter instalacji sanitarnych- Kraków

Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !