Poszukujemy! ASYSTENT/-KA BIURA

KONTAKT

Kraków - Dodane przez rekrutacja43 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Poszukujemy! ASYSTENT/-KA BIURA

Nazywamy się JOBS PLUS, jesteśmy agencją HR i od 2005 roku pomagamy naszym Kandydatom znaleźć wymarzoną pracę. Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży health & beauty, poszukujemy chętnych na stanowisko:
ASYSTENT/-KA BIURA
Lokalizacja: Modlnica k/Krakowa

TWOJE ZADANIA:

koordynacja obiegu dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji
wsparcie organizacyjne wszystkich pracowników
obsługa połączeń telefonicznych
zarządzanie obiegiem korespondencji Firmy
kontakt i współpraca z Przedstawicielami Handlowymi
obsługa zamówień

OCZEKIWANIA:

mile widziane doświadczenia w pracy na stanowisku asystenckim/biurowym
praktyczna znajomość pakietu MS Office
mile widziana znajomość języka angielskiego
bardzo dobra organizacja pracy, punktualność
zaangażowanie i samodzielność w działaniu
sumienność
wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (pn-pt) w godzinach 8-16
stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (umowa bezpośrednio z naszym Klientem)
po 3 miesięcznym okresie próbnym umowa na czas określony, a następnie zatrudnienie na stałe
przejrzyste zasady wynagradzania
benefity w postaci premii uznaniowej
narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
przyjazną atmosferę pracy i możliwości rozwoju

To możesz być właśnie Ty, dlatego aplikuj klikając w link : bit.ly/asystentkrk lub wysyłając CV.
Jeśli coś jest niejasne, zadzwoń do nas skontaktujesz się bezpośrednio z naszym Junior Recruitment Specialist Pauliną, wybierając numer 508 690 026.

Nie zapomnij dopisać do CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Mapa KrakówProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Poszukujemy! ASYSTENT/-KA BIURA

Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !