Poszukujemy osób na stanowisko Elektromonter. Praca w Niemczech.

KONTAKT

Kraków - Dodane przez tychy1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Poszukujemy osób na stanowisko Elektromonter. Praca w Niemczech.

Agencja Pracy Tymczasowej WORK WONDERS (nr wpisu do rejestru, 10094 jako PB KADRY Sp. z o.o.) dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko: Elektromonter

WORK WONDERS to:
- 400 zadowolonych Klientów
- 35 tysięcy zatrudnionych Pracowników
- 9 lat doświadczenia
- 6 Oddziałów na terenie kraju
Miejsce pracy: Niemcy.

Zakres obowiązków:
- wykonywanie prawidłowych instalacji elektycznych na budowie.

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe min. 3 lata,
- uprawnienia SEP E do 1 KV,
- prawo jazdy kat. B,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
- brak nałogów,
- umiejętność pracy w zespole,
- punktualność.

Oferujemy:
- praca na terenie Niemiec, wyjazdy na 3-8 tygodni,
- praca od 8 do 12 godzin dziennie,
- premie za terminowość i poprawność pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację poprzez wysłanie CV na adres tychy@workwonders. pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane te będą przetwarzane przez PB KADRY Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w celu zawarcia i wykonania umowy zlecenia/umowy o pracę.

Mapa KrakówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Poszukujemy osób na stanowisko Elektromonter. Praca w Niemczech.

Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !