Poszukujemy osób na stanowisko Elektromonter. Praca w Niemczech.

KONTAKT

Kraków - Dodane przez tychy1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Poszukujemy osób na stanowisko Elektromonter. Praca w Niemczech.

Agencja Pracy Tymczasowej WORK WONDERS (nr wpisu do rejestru, 10094 jako PB KADRY Sp. z o.o.) dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko: Elektromonter

WORK WONDERS to:
- 400 zadowolonych Klientów
- 35 tysięcy zatrudnionych Pracowników
- 9 lat doświadczenia
- 6 Oddziałów na terenie kraju
Miejsce pracy: Niemcy.

Zakres obowiązków:
- wykonywanie prawidłowych instalacji elektycznych na budowie.

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe min. 3 lata,
- uprawnienia SEP E do 1 KV,
- prawo jazdy kat. B,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
- brak nałogów,
- umiejętność pracy w zespole,
- punktualność.

Oferujemy:
- praca na terenie Niemiec, wyjazdy na 3-8 tygodni,
- praca od 8 do 12 godzin dziennie,
- premie za terminowość i poprawność pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację poprzez wysłanie CV na adres tychy@workwonders. pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane te będą przetwarzane przez PB KADRY Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w celu zawarcia i wykonania umowy zlecenia/umowy o pracę.

Mapa KrakówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Poszukujemy osób na stanowisko Elektromonter. Praca w Niemczech.

Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !