PRACA BIUROWA dla studentów!

KONTAKT

Kraków - Dodane przez m.pustulka (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia PRACA BIUROWA dla studentów!

Studencie!
Szukasz pracy?
Przyjdź do NAS!

Firma Universal Agent S.A. obecnie poszukuje osób w charakterze:
DORADCY DS. STAŁYCH KLIENTÓW TELEWIZJI CYFROWEJ

ADRES: ul. Zabłocie 20/22 (przystanek: Zabłocie - zaraz obok Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego)

Obowiązki:
- telefoniczny kontakt ze stałymi klientami telewizji cyfrowej
- przedłużanie umów stałym abonentom
- poprawne uzupełnianie rozmowy w systemie teleinformatycznym

Wymagania:
- poprawna dykcja oraz znajomość poprawnej polszczyzny
- dyspozycyjność min. 30 godzin tygodniowo
- duuużo motywacji i zapału do podjęcia pracy :)

Oferujemy:
- stałą godzinową, która zależy TYLKO i WYŁĄCZNIE od ilości przepracowanych godzin (maksymalna stawka wynosi 10,5 zł)
- prowizje za przedłużone umowy (REALNE prowizje w skali miesiąca są w wysokości 300 - 400 zł)
- darmowy karnet na siłownię w wysokości 150 zł
- szkolenia wstępne, które nauczą Cię skutecznie negocjować (za szkolenia otrzymujesz od nas wynagrodzenie w wysokości 240 zł)
- możliwość ustalenia elastycznego czasu współracy (pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 21:00, w soboty 10:00 - 18:00) - SAM DECYDUJESZ KIEDY PRACUJESZ! :)
- liczne konkursy motywacyjne, w których do wygrania są ciekawe nagrody

Do aplikacji prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr101, poz.926).

Mapa KrakówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - PRACA BIUROWA dla studentów!

Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !