Praca w Niemczech dla kobiet +30

KONTAKT

Kraków - Dodane przez danuta.altencare24 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca w Niemczech dla kobiet +30

Opiekunka osób starszych w Niemczech
Alten Care 24 jest licencjonowaną agencją zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod Nr 1005. Poszukujemy osób ze znajomością języka niemieckiego zainteresowanych pracą jako Opiekunka osób starszych w Niemczech .Program skonstruowany jest dla osób, które ukończyły 30 lat.
Oferujemy: - bezpłatne zamieszkanie i utrzymanie w domu podopiecznego
- bezpłatny dojazd do domu podopiecznego
-elastyczne terminy i zasady wyjazdów
- zlecenia dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań
- ubezpieczenie NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV - jest to dodatkowe ubezpieczenie, które obejmuje: szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz zwrot kosztów leczenia.
Zapewniamy długoterminowe, legalne i bezpieczne zatrudnienie.
Każde miejsce pracy jest przez nas wnikliwie sprawdzane.
Proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie w wys.1300 euro.
Jeśli jesteś osobą o pogodnym usposobieniu, ze zrozumieniem i życzliwością podchodzisz do ludzi, a do tego odznaczasz się cierpliwością- ta praca jest dla Ciebie! Masz dość najniższej krajowej?
Dołącz do naszego zespołu!
Obowiązki opiekunki: - gotowość sprawowania podstawowej opieki
- wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach
- proste prace domowe

Wymagamy: - podstawowej znajomości języka niemieckiego
-doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
gotowości do podjęcia pracy na co najmniej 2 miesiące
W każdej chwili, przez 24 godz. na dobę możecie liczyć na opiekę i pomoc zespołu pracowników Alten Care 24.
Dodatkowe informacje: Tel.67 345 0960
lub SMS o treści "praca" na nr 660914660
Powodzenia!

Mapa KrakówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca w Niemczech dla kobiet +30

Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !