Pracownik Budowlany - Chrzanów!

KONTAKT

Chrzanów - Dodane przez Jobs Plus (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik Budowlany - Chrzanów!

Poszukujesz zatrudnienia w branży budowlanej? Interesuje Cię praca od zaraz? Jeśli tak, ta oferta jest właśnie dla CIEBIE!

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy Agencją Pracy i Doradztwa Personalnego. Dla naszego Klienta dużego zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Chrzanowie, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK BUDOWLANY

Jaki będzie zakres obowiązków?

dokonywanie niezbędnych remontów na terenie zakładu
wszelkie prace budowlane związane z rozbudową zakładu produkcyjnego

Nasze wymagania:

posiadanie książeczki SANEPID (lub gotowość do jej wyrobienia)
sumienność i dokładność
motywacja do podjęcia pracy w branży budowlanej

UWAGA: doświadczenie w pracach budowlanych będzie dodatkowym atutem!

Co możemy zaoferować:

pracę na jedną zmianę (od godz. 6.00)
możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
współpracę na podstawie umowy (zlecenia)
atrakcyjny system wynagradzania

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV!

Nie zapomnij dopisać do CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Mapa ChrzanówProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik Budowlany - Chrzanów!

Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !