PRACOWNIK PORZĄDKOWY- BRYGADZISTA

KONTAKT

Kraków - Dodane przez rekrutacja43 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia PRACOWNIK PORZĄDKOWY- BRYGADZISTA

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta poszukuje Pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków- Ruczaj

Główne obowiązki:

utrzymywanie w czystości klatek schodowych (m.in. mycie okien i przeszkleń, płytek ściennych, barierek, poręczy i balustrad, usuwanie pajęczyn)
bieżący kontakt z Administracją

Wymagania:

doświadczenie w pracy jako Brygadzista
doświadczenie w sprzątaniu
dokładność, rzetelność, odpowiedzialność
komunikatywność

Oferujemy:

zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
pracę od poniedziałku do piątku (po ok. 5h dziennie)

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350

Mapa KrakówProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - PRACOWNIK PORZĄDKOWY- BRYGADZISTA

Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !