Pracwonik produkcji, Zielonki koło Krakowa

KONTAKT

Kraków - Dodane przez Europa Job (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Pracwonik produkcji, Zielonki koło Krakowa

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:
Pracownik produkcji, Zielonki

Obowiązki:
- produkcja urządzeń elektrycznych
- pakowanie produktów

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy na II zmianę
- solidność, pracowitość, odpowiedzialność
- mile widziani mężczyźni
- mile widziani studenci zaoczni

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku
- atrakcyjne wynagrodzenie akordowe
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- długoterminową współpracę

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV w tytule wiadomości wpisując "Produkcja Zielonki".

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Avatar Europa Job

Europa Job

ul. ul. Zwierzyniecka 305 Kraków