PROGRAMISTA / OPERATOR CNC

KONTAKT

Chrzanów - Dodane przez Jobs Plus (firma) -

Pełna treść ogłoszenia PROGRAMISTA / OPERATOR CNC

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy Agencją Pracy i Doradztwa Personalnego. Dla naszego Klienta firmy specjalizującej się w produkcji i montażu okien oraz systemów aluminiowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

PROGRAMISTA/OPERATOR CNC
Miejsce pracy: Chrzanów

Najważniejsze obowiązki:

Programowanie detali w maszynie CNC
Obsługa lasero wykrawarki Finn Power
Ustawianie parametrów maszyny
Praca wg rysunku technicznego
Kontrola jakości wykonywanych detali

Nasze wymagania:

Roczne doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne techniczne
Dobra znajomość programów komputerowych
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Samodzielność i niezawodność

Oferujemy:

Pracę od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 16.00
Umowę o pracę tymczasową
Przejrzyste zasady wynagradzania