PRZEDSTAWICIEL BANKOWY

KONTAKT

Kraków - Dodane przez AboutYou (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia PRZEDSTAWICIEL BANKOWY

Dla naszego Klienta, ogólnopolskiego banku, w związku z wprowadzeniem na rynek nowego produktu, poprzedzonym ogólnopolską kampanią reklamową, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

OPIS STANOWISKA:
Głównym zadaniem Przedstawiciela Bankowego jest sprzedaż usług bankowych.

ZAPEWNIAMY:
Pracę w znanej firmie.
Umowę o pracę.
Samodzielność w działaniu.
Bardzo dobre warunki finansowe: STAŁA PENSJA + PROWIZJA.
Profesjonalne szkolenia.
Możliwości rozwoju zawodowego w formie awansów.
Samochód służbowy.

OCZEKUJEMY:
Średniego wykształcenia, wyższe (ukończone lub w trakcie nauki) będzie atutem
Łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
Umiejętności planowania i realizowania planów.
Motywacji do pracy.
Doświadczenia w pracy z klientem.
Jeśli jesteś absolwentem interesuje nas Twoja aktywność szkolna, pozaszkolna, prace dorywcze i wakacyjne.

Osoby chcące pracować w młodym zespole, gdzie liczy się nie tylko rywalizacja lecz także współpraca prosimy o przesłanie swojego CV oraz Listu Motywacyjnego przez kliknięcie KONTAKT

z podaniem poniższego nr referencyjnego

BANK / Kraków

Do CV i Listu Motywacyjnego prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest About You Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia innej oferty niż w ogłoszeniu.

Państwa dane osobowe w toku prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych będą udostępniane pracodawcom.

Mapa KrakówProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - PRZEDSTAWICIEL BANKOWY

Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !