Przedstawiciel Handlowy/Kraków

KONTAKT

Kraków - Dodane przez rekrutacja43 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Przedstawiciel Handlowy/Kraków

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, firmy działającej w branży spożywczej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
PH/Kraków/0614
(Kraków, woj. małopolskie)

Zakres obowiązków:

Budowanie pozycji marek w punktach sprzedaży detalicznej
Współpraca z Klientami w zarządzaniu sprzedażą produktów
Koordynowanie i prowadzenie akcji promocyjnych
Dbanie o ekspozycję produktów

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży spożywczej
Kreatywność oraz umiejętność podejmowania inicjatywy
Samodzielność w działaniu
Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MsOffice
Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjny system premiowy
Pakiet dodatkowych benefitów: dostęp do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej
Możliwość współpracy z uznanymi sieciami handlowymi
Niezbędne narzędzia pracy: samochód oraz telefon

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja[at]jobsplus.pl w tytule wpisując PH/Kraków/0614.

Opiekunem projektu jest Specjalista ds. Rekrutacji - Dorota Zdrojewska, tel.: 508 690 026.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350

Mapa KrakówProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Przedstawiciel Handlowy/Kraków

Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !