Przedstawiciela Handlowego

KONTAKT

Kraków - Dodane przez AboutYou (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Przedstawiciela Handlowego

Wspólnie z naszym partnerem działającym na rynku Polski kilkanaście lat ( w sektorze finansowym) w związku z rozwojem firmy oraz powstaniem dodatkowych kanałów dystrybucji , poszukujemy do Oddziałów w całej Polsce kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
Zadanie osoby na tym stanowisku to dbałość o poprawne relacje z dotychczasowymi klientami firmy oraz poszukiwanie nowych klientów w sektorze finansowym.
Wymagania:
umiejętności prowadzenia samochodu czyli czynne prawo jazdy kat. B
minimum średniego wykształcenia
umiejętności rozmawiania z ludźmi i wykorzystywania swoich potencjałów w pracy z klientami biznesowymi
jeśli jesteś absolwentem interesuje nas Twoja aktywność szkolna, pozaszkolna, prace dorywcze i wakacyjne
Oferujemy:
umowę o pracę
stałe wynagrodzenie
prowizję od sprzedaży
premie zależne od realizacji planów poza sprzedażowych
cykliczne szkolenia sprzedażowe i organizacyjne
cykliczne szkolenia branżowe
jasny plan rozwoju zawodowego wraz z możliwościami awansu
wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Tworzymy firmę inną niż wszystkie wokół. Jeśli chcesz tworzyć ją z nami, jeśli chcesz czuć się odpowiedzialny za swoja pracę, jeśli chcesz odczuwać sukces finansowy razem z firmą wyślij swoje CV oraz List motywacyjny przez kliknięcie KONTAKT

z podaniem poniższego nr referencyjnego

PRZEDSTAWICIEL / Kraków

Bezwzględnie do swojego CV i Listu Motywacyjnego prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest About You Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia innej oferty niż w ogłoszeniu.

Państwa dane osobowe w toku prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych będą udostępniane pracodawcom.

Mapa KrakówProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Przedstawiciela Handlowego

Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Studio Sztuk Scenicznych Farafka !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Krakowski portal społecznościowy !