Przedstawiciela Handlowego

KONTAKT

Kraków - Dodane przez AboutYou (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Przedstawiciela Handlowego

Wspólnie z naszym partnerem działającym na rynku Polski kilkanaście lat ( w sektorze finansowym) w związku z rozwojem firmy oraz powstaniem dodatkowych kanałów dystrybucji , poszukujemy do Oddziałów w całej Polsce kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
Zadanie osoby na tym stanowisku to dbałość o poprawne relacje z dotychczasowymi klientami firmy oraz poszukiwanie nowych klientów w sektorze finansowym.
Wymagania:
umiejętności prowadzenia samochodu czyli czynne prawo jazdy kat. B
minimum średniego wykształcenia
umiejętności rozmawiania z ludźmi i wykorzystywania swoich potencjałów w pracy z klientami biznesowymi
jeśli jesteś absolwentem interesuje nas Twoja aktywność szkolna, pozaszkolna, prace dorywcze i wakacyjne
Oferujemy:
umowę o pracę
stałe wynagrodzenie
prowizję od sprzedaży
premie zależne od realizacji planów poza sprzedażowych
cykliczne szkolenia sprzedażowe i organizacyjne
cykliczne szkolenia branżowe
jasny plan rozwoju zawodowego wraz z możliwościami awansu
wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Tworzymy firmę inną niż wszystkie wokół. Jeśli chcesz tworzyć ją z nami, jeśli chcesz czuć się odpowiedzialny za swoja pracę, jeśli chcesz odczuwać sukces finansowy razem z firmą wyślij swoje CV oraz List motywacyjny przez kliknięcie KONTAKT

z podaniem poniższego nr referencyjnego

PRZEDSTAWICIEL / Kraków

Bezwzględnie do swojego CV i Listu Motywacyjnego prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest About You Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia innej oferty niż w ogłoszeniu.

Państwa dane osobowe w toku prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych będą udostępniane pracodawcom.

Mapa KrakówProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Przedstawiciela Handlowego

Zobacz stronę Portal miejski Kraker !Zobacz stronę Gokarty Kraków !Zobacz stronę Studio Dono !Zobacz stronę Przewodnik Turystyczny po Krakowie !Zobacz stronę Szkoła Języków Obcych - MAŁY RYNEK !Zobacz stronę Radio Karaków Małopolska !Zobacz stronę Oficjalny serwis Miejski Krakowa !